BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
02 ARALIK 2007 / 20:27

Hayvanlar Yararına Düzenlenen İLK ve DEV Konserin Ardından Bakarken

Türkiye'de ilk kez sahipsiz hayvanlar yararına bu kadar kapsamlı ve grur verici bir konser düzenlendi. 23 Ağustos 2007 Perşembe gecesi Barınak Gönüllüleri Derneği'nin organize ettiği "Kalbimiz Sokakta Atıyor" projesinin 2. ayağı olan "Dikkat Konser Var!" organizasyonu yaklaşık 5000 hayvanseveri bir araya getirdi. Biz de Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı Ailesi olarak yerimizi aldık.

Konserde dev isimler hayvanlar için aynı sahneyi paylaştılar: Yaşar , Hande Yener , Ajda Pekkan, Candan Erçetin, Sunay Akın ve DJ Murat Uncuoğlu bizleri doyasıya eğlendirdi.

Sezen Aksu da konsere katılacak sanatçılar arasındaydı ancak son anda geçirdiği can sıkıcı bir rahatsızlık nedeniyle konsere katılamadı. Gecenin sunumunu Pınar Altuğ yaptı. Pınar Altuğ'a barınağımızın yürüme engelli köpeği Nazlı eşlik etti. Akıllara Nazlı mı güzel , Pınar Altuğ'mu sorusu geldi.

Tekerlekli arabası ile hayatına devam eden Nazlı bütün dikkatleri üzerine çekerek , Pınar Altuğ'dan daha çok sükse yaptı. Propet Firmasının yöneticisi sevgili dostumuz Hakan Akdoğan zarifliğini gösteriyor ve Nazlı yaşadığı sürece onun mama sponsoru oluyor. Bizi çok mutlu eden bu güzel davranış karşısında , başta Hakan Akdoğana ve Derya Giray olmak üzere tüm PROPET Ailesine teşekkür ederiz.

Kuruçeşme Arena'da düzenlenen konserin tüm geliri sahipsiz hayvanlar için yapılacak Rehabilitasyon Merkezinin kurulması için harcanacak.

Konserin sonunda değerli dostumuz Sunay Akın anlattığı İstanbul hikayeleri ile gönüllerimizi feth etti.

Fatih Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, Barınak Yöneticimiz Meral Olcay ve birçok ünlü sima konseri izlemeye gelen misafirlerdendi. Turkiye genelinde engelli hayvanlara verdiği değer nedeni ile düzenlenen tanıtım filminde Barınak Yöneticimiz Meral Olcay'ın görüntüleri kullanıldı.

Barınak Gönüllüleri Derneğine ve konsere destek olan tüm sanatçılarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Show TV ana haber görüntüleri için tıklayınız

Resimler: miyavlar.com

Tolga ÖZTORUN
Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı
Gönüllü Muhabiri
04 Eylül 2007