BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
30 EKİM 2009 / 09:09

gönüllü odamız hizmete açıldı!!!!

Gönüllü odamızı yeniledik,boya badana vb ufak tefek tadilatlarla ..
Boya sponsorumuz Ali beye ,eşya sponsorumuz Sibel anneye,temizlik sponsorumuz derya anneye,bilge anneye,ikram(börek çörek vb) sponsorumuz petra anne yasemin ablaya,banu anne ye,mukaddes ve beyhan annelere,emeği geçen gönüllümüz doğukan,berkkan,kadir,cem agabeylere teşekkür ederiz.
Özellikle haftasonları çok ziyaretçi alan barınağımızda ,gönüllülerimizin yorgunluk atacak ,çay kahve içecek bir odası yoktu..
Aslında vardı daha önceki senelerde ama çokk muhtaç yaşlı  ev hayvanı akınına uğrayınca ,odamızı yaşlılara tahsis etmiştik..
Hava sıcak yaz geçiştiririz hayvanlar sığınsın diye düşündük..
 Fakat  artık havalar soğumaya başladı ,gönüllülerimizide düşünmemiz gerekiyor ,yaşlılara ahşap ev yaptırdık  arka bahçede ,eski odamıza tekrar kavuştuk..İlk misafirlerimiz o gün sevgili dostumuz tuna arman ve irmanın annesi neşe ve anneannesi oldu..
Elini taşın altına koyacak , her türlü önyargıdan uzak,hoş görülü gönüllüleri bekliyoruz..Ve mevlana nın dediği gibi bin kere tövbe etsende GEL geneede GEL diyoruz dostlara..Canlarımızın sizlere ihtiyacı var gerek sevgi gerek mama gerek tedavi ama gerçekden sizlere ihtiyaçları var...