BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
24 KASIM 2010 / 22:59

bayram tatili ziyaretçileri

Bayram tatili çok uzun du,1. gün 4-5 aile ziyarete geldi dostlarımızı.Fakat 2. ci günden sonra ziyaretçi akınına uğradık bu ilgi bizi çok mutlu etti.
Özellikle ailelerin çocukları ile gelmesi daha büyük mutluluk.En çok ilgiyi çeken maskotlar 1. sırayı YAĞMUR aldı neden mi yağmur hatırlarsanız, sahibi tarafından yağmurlu bir günde  yaralı halde çöp poşeti gibi atılmıştı.
Geçen süre içinde yağmur  yürüyemedi ve felç kaldı ,fakat biz pes etmiyoruz çünki bacaklarını hissediyor tedaviye devam ediyoruz bakarsınız Nisan gibibizi şaşırtır aniden ayaga kalkıverir bilinmez.
Yağmur çok uslu hiç havladığı görülmedi,yemeğini bile paylaşan,sevilmeyi çok seven,tekerlekli arabası(nisanın eski arabası)alıp başını giden,yola çıkmasın diye tasması ile ağaca bağlayınca dişleri ile tasmanın ipini koparıp firar eden  :) muzip bir çocuk.
Çocukların ilgi kaynağı oluyor hemen.
Sonraki maskot ZİLLİ kız doranın hamisi olduğu zilli tam zilli.Çocukları çok seviyor ve kendini sevdiriyor.
Ziyaretçilerden ÇAĞLAR ağabey ve arkadaşları kulube tamir işi için gelmişlerdi tam takım hazır ve nazırdılar :)
Hava kararana dek 5 kulube tamiratı yaptılar haftaya devam edecekleri sözünü aldık.
Mukaddes,Beyhan anneler ve Sultan abla grubu kısaca Altın kızlar grubuna 2 genç arkadaş daha katıldı.
Bu grup 2 haftada bir haftasonları gelip arka arazide ki hayvanların yemek ,su kaplarını detaylı yıkamak,simit ve açmadan oluşan kahvaltılarını vermek kemirilen kulübeleri tamir etmek gibi detaylarla ilgilenmekte idi.3 kişi ile başa çıkamayacaklarını anlayıp  :) bize 2 gönüllü daha kazandırdıkları için teşekkür ediyoruz .
Bayram ziyaretine boş gidilmez diye düşünüp :) elleri boş gelmeyip makarna,mama,süt vb malzeme bağışında bulunan tüm dostlara teşekkür ediyor ziyaretlerinin düzenli tekrarını bekliyoruz.