BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
13 EKİM 2010 / 19:13

9ekim pazar ziyaretçilerimiz

Her pazar olduğu gibi , 9 ekim de de   brunch ve mini kermesimiz çok ilgi gördü bu gidişle de ilgi görmeye devam  edecek :)
Bizi en çok sevindiren, ailelerin çocukları ile barınağımızı ziyarete gelmesi oluyor.Çocukların hayvanlarla birebir teması çok ilginç.
İlk  dokunuşlar  ürkek sonra kiler kendinden emin oluyor.Ön yargılı olup ısırılırım korkusu ile gelen çocuklar köpeklerimizle tanıştıkdan sonra korkularını yeniyorlar.Bu korkuyu yenme konusunda YEDİKULE olarak iddialıyız.Hiç bir köpeğimiz ısırmaz ,aslında sokaklarda da köpekler kendilerine zarar verilmediği sürece saldırmazlar .
Çocuklar temasla kazandıkları pozitif enerji onların psikolojilerine de yansıyacaktır.Büyüme çağına geldiklerinde merhametli,vicdan sahibi bireyler olacaklardır.Hayvan besleyen ailelerin çocukları sorumluluk sahibi ,özgüveni tam ,başarılı,vicdanlı bireylerdir.
Her canlının yaşam hakkı olduğunu , bu Dünyanın yalnız insanlara ait olmadığını kabul eden bireyler çoğaldıkça hayvanların sokaklarda canı emniyette olacak bir psikopat tarafından başı ezilerek öldürülmeyecek ve tecavüze uğramayacak veya işkence görmeyecek,EŞYA değil canlı olduğunun farkına varılacaktır.Aynı bizim gibi hisseden,duyguları olan ,acı çeken sadece konuşamayan 4 ayaklı canlarımızın haklarını korumak vicdan sahibi her bireyin görevidir.
Ailelere sesleniyorum ,çocuklarınızla beraber bir pazar tatil gününüzü sahipsiz hayvanları sevmeye ,destek olmaya ayırın ve göreceksiniz hiç pişman olmayacak hatta çocuklarınızdaki değişimi görüp mutlu olacaksınız.