BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
18 MART 2011 / 11:13

tevfik kut i.ö.okulu kumkapı

Tevfik Kut i.ö.okulu 95 öğrenci ve5  öğretmen birlikte   8. sınıfa kadar karışık sınıflar ve anasınıfı dahil ziyarete geldiler. Geçen hafta gelen Baki Öğretmenden mail gelmişti "Meral Hanım merhabalar..
Benim adım Baki Yardan BAĞIRAN, Kumkapı'da bulunan Tevfik Kut İlköğretim okulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Eğer sizlerde uygun görürseniz, Tevfik Kut olarak barınağınıza misafir olmak ve minik dostlarımıza bir parçada olsa en büyük ihtiyaçları olan sevgimizi sunmak istiyoruz.
Bunun için okul içerisinde çalışmalarımızı başlattık, çocuklarımız sitenizden ulaştığımız ihtiyaç malzemelerini temin etme konusunda büyük bir emek ortaya koyuyorlar ve sabırsızlıkla ne zaman yola çıkacağımızı merak ediyorlar.
Bu nedenle  uygun bulmanız koşulu ile ziyaretimizi gerçekleştirebileceğimiz tarih ile ilgili olarak bize bilgi vermenizi istirham ederiz.
 
Not: Okul öğrenci profilimiz, sosyoekonomik durumu çok  iyi olmayan ailelerin çocuklarından oluştuğundan, gezimizi belediyeden tarafımıza tahsis edilecek araç veya araçlar ile gerçekleştirmeyi planlamaktayız, buradan yapacağımız tasarrufla orada bulunan dostlarımıza daha fazla katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz.Bu nedenle, bize tarih olarak farklı alternatifler sunmanızı ve nihai tarihin sizinle kuracağımız daha ileri tarihli bir bağlantıda belirlenmesini rica ederiz."
İlginize şimdiden teşekkürler...
Tevfik Kut İlköğretim Okulu adına Baki Yardan BAĞIRAN "
95 kişilik grup hepsi de cıvıl cıvıl heyecanlı onlaı zapt etmek kolaymı :)
Koşan ,seven,korkan,ağlayan haydi girelim girelim diyen her çocuk bir kelime konuşsa ve arkadan da hav hav sesi eşlik etse ne olur kafanız :( şişer .Tabii şaka  kafa şişmesi :) çocuklar umut çiçeklerimiz bizim,onlar iyiki var tabii duyarlı çocuklardan bahsediyorum yaramaz çocuklarında düzeleceğine inanıyorum.
Bu kadar kalabalık grubu ancak 3 ayrı grup halinde  alabildik barınağa, 1. grup gezdi 2. grubu aldık  en son anaokulu sıraya girdiler.
 çocuklar bol bol sevgi verdiler, karşılıksız sevgi aldılar çocuklar  mutlu, bizim köpoşlar mutlu :)     daha ne isteriz ki.
Organizasyonu yapan Baki öğretmen başda olmak üzere, duyarlı okul yönetimine , öğretmenlere,öğrenci ve velilerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Servis araç temini konusunda okula destek olan Fatih Belediyemize ayrıca teşekkürler.
Barınağımızı ziyarete gelmek isteyen okullar için ;Önceden lütfen email yolu ile randevu alınız .Randevu almadan gelmeyiniz.
Servis  araç temini konusunda Belediyemizden destek alabilirsiniz .444 0176 fabim@fatih.bel.tr

16 mart çarşamba günü gelen okul sayısı 3 öğrenci sayısı 145 :)
Tabii  sayı oldukça fazla  aynı gün için , okul ziyaretlerinden büyük mutluluk duyuyoruz ,çocuklar başımızın tacı ama randevu almak yönünde hassasiyet bekliyoruz.İstanbul genelinde ki tüm okulları davet ediyoruz.Web sitemizi ziyaret eden çocukların sayısı çok fazla biliyorum ve onlara sesleniyorum öğretmenlerinizle görüşün,kampanya başlatın  ve ziyaretimize gelin .
Haydi çocuklar aşı ya kampanyası gibi HAYDİ ÇOCUKLAR YEDİKULE  SEVGİ BARINAĞINA !