BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
23 MART 2011 / 07:24

saniye sezgin elmas i.ö.okulu SANİYE SEZGİN ELMAS İLKÖĞRETİM OKULUNUN  DUYARLI OKUL YÖNETİMİ VE  ÖĞRETMENLERİ YAPTIKLARI  ORGANİZASYON SAYESİNDE HAFTADA İKİ GÜN BARINAĞIMIZA ÜSTELİK KENDİ İMKANLARI İLE ARAÇ TEMİN EDEREK ( BİZDEN ARAÇ BEKLEMEDEN ÇÜNKİ TEK ARAÇ VAR VE YETİŞEMİYOR )  İHTİYAÇ MALZEMESİ GETİRİYORLAR.SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE Kİ YARDIM ÇAĞRIMIZI DUYUP WEB SİTEMİZE GİREN MİNİK ÖĞRENCİLER "NE YAPABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNMEYE BAŞLAMIŞLAR   VE ÖĞRETMENLERİ İLE KONUŞMUŞLAR :)
ÇOCUKLAR 5-D SINIFI OLARAK SADECE SEVGİ VE BİRAZ YİYECEK BEKLEYEN DOSTLARIMIZA YARDIM ETMEYE KARAR VERMİŞLER. İHTİYAÇ MALZEMELERİNİ BELİRLEMİŞLER . İMKANLAR ÖLÇÜSÜNDE   SINIFÇA YARDIM ETMEYE KARAR VERMİŞLER.
. KONUYA  HAYVANSEVER  DİĞER ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR DA İLGİ DUYUNCA 3-A SINIFI , 4-A SINIFI VE 2-E SINIFLARIDA ONLARA  KATILMIŞLAR.KONUYU TÜM SINIFLARA YAYMAYA BU SEVGİ VE YARDIM SELİNİ ÇOĞALTMAYA KARAR VERMİŞ ÖĞRETMENLER. HER SALI VE PERŞEMBE GÜNLERİ ÖĞRENCİLERİMİZ GÖNÜLLÜ OLARAK EKMEK , SÜT, MAKARNA , BİSKÜVİ, BATTANİYE VS GETİRMEYE BAŞLADILAR.  SONUNDA  KONUYU OKUL ÇAPINDA RESMİLEŞTİRMİŞLER VE “KARŞILIKSIZ SEVGİ” ADI ALTINDA OKUL PROJESİNE DÖNÜŞMÜŞ BU DUYARLILIK .9
UMARIZ  DÜZENLİ OLARAK DEVAM EDER .DESTEK DE  BULUNAN TÜM ÖĞRETMEN ,ÖĞRENCİLERE VE AİLELERİNE  TEŞEKKÜRLER