BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
12 MAYIS 2011 / 22:07

özel elma anaokulu

Sarıyer Özel Elma Anaokulu 19 öğrencisi ile Elmalar,Üzümler ve Çilekler sınıfı olarak barınağımızı ziyarete geldiler.Anaokulu olarak 3 senedir barınağımız ziyarete geliyorlar 1. sene çilek olan çocuklar 2. sene üzüm 3. sene elma sınıfına terfi ediyorlar.
Yani 3 sene önce çilek olan çocuklar şimdi elma olmuşlar :)
Barınağımızın minik felçlisi FRODO ve  COFFE (korkunç pitbull :) çocuklarla sarmaş dolaş vaziyette idi kıskanan  EFE de cüssesine bakmadan  minik ellerin kendisine de dokunmasını istiyordu.Coffe hem uyukluyor hem çocukların kendisini mıncıklamasından  büyük mutluluk  duyuyordu.Nisan ise tavşan gibi poposunu hoplata hoplata yürümeye çalışıyordu. Barınak  cıvıl cıvıl çocuk sesleri ve hav hav  köpek sesleri ile  şenlendi.Öğretmenler ihtiyaçlarımızı öğrendiler 20 mayıs da çocuklarla elleri kolları dolu olarak  :) tekrar gelmek üzere ayrıldılar.
3-4 yaş grubu çocuklardan olşan grubun rahatlığı ve neşesi köpeklerden korkan ama korkusunu yenmek isteyen herkese örnek olsun diyoruz.Yedikule köpek korkunuzu yenebileceğiniz  bir sevgi barınağıdır.
Bu hususda oldukça iddialı ve başarılıyız . Korkuyorum   diye ağlayan,sonra ikna olup   barınağı  gezdiğinde  biraz daha kalalım diye öğretmenlerine yalvaran çok çocuk gördüm :)