BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
25 MAYIS 2009 / 08:44

oscar geldi...


Oscar tam saatinde 12 de barınağımıza geldi...Önceden hazırlıklarımızı bitirmiştik..Oscar ı hemen ofise aldık seslerden korkmasın diye..Fakat Oscar acaip tatlı bir şey hayvanda tık yok,  korkmak vb ..her gelen köpek ilk önce korkar seslerden, tirtir titrer bunda korkma belirtisi yok..Çok ciddi.
.Joanne otur diyor oscar oturuyor ve kalkmıyor ..nerdeee bizim köpeklere otur diyeceksin oturacak ,gelir elini yüzünü yalar şımarıklık yaparlar...Engellliler Eğitim Enstitisü Derneği ,Fazıl öğretmen eşliğinde 50 çocukla  barınağımıza geldi..
  Hazırlamış oldukları pankartlarda ingilizce türkçe verdikleri mesajlarla oscarın annesi Joanne yi şaşırttılar..Aferim çocuklara...
Mesajlar oscarın hayali gerçek oldu, sıra bizde (bizde derken yedikulenin köpeklerinde)çocuklar oscar gibi yedikulenin köpeklerininde hepsinin ev sahibi olmasını istiyor bu amaçla barınağa geldiler oscar ın yanında oldular..Bir kez daha Fazıl ve Işın öğretmenlere çok teşekkür ediyoruz..
Çok kalabalık bir gündü normal ziyaretçiler dışında oscar için özellikle gelen çok insan vardı..Herkez oscarın başını okşamak için sıraya girdi..resim-5405.jpg
O gün bize destek olan tüm gönüllülerimize ,barınaktaki personelimize( günlerdir oscar için hazırlık yapıyorlar, geç saatlere kadar çalışıyorlardı)..sonsuz teşekkürler...Misafirler içinde en minik gönüllümüz Barış bebek de güne ayrı bir anlam kattı..Daha ayrıntılı foografları yayınlayacağız..Ben her zamanki gibi acele ettim daha gelecek fotoları beklemeden  elimdeki fotolarla o günü paylaşmak istedim..

resim-5421.jpg