BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
18 HAZİRAN 2010 / 10:22

örnek gönüllü gençler

Tolga ve Melis kardeşler gencecik yüreği hayvan sevgisi ile dolu insanlar.Sitemizin sürekli takipçileri bizden geçen sene zor durumda annesiz iki kedi yavrusunu geçici olarak gönülü aldılar fakat bırakamdılar ve mecburen iki kedi sahibi oldular.
Ne zaman gönüllü aranıyor ilanımızı koysam hemen arayıp meral abla gönüllü bulamdı isen hemen gelip alalım diyen duyarlı gençler.
Annesiz mezarlığa atılmış kurtlanmış olan 3 yavru kediyi gönüllü olarak aldılar fakat yavrular yaşamadı üstelik yaşasınlar diye saati kurup (öğrenci olmalarına rağmen )her iki saatte bir besledikleri halde yaşatamadılar ve kedicikler melek oldu.
Dün gelen gene 3 annesiz 10 günlük kedi yavruları ilanını koymadan önce hemen tolga ve melis kardeşleri aradım size ihtiyaç var diye tamam abla yarın gelir alırz cevabı üzerine Petra anne alıp 1 gece baktı ve ertesi gün gelip bebek kedileri aldılar.
Duyarlı davranışlarından dolayı  önce ailelerine böyle hayvan sevgisi ile dolu çocuklar yetiştirdikleri için sonrada kardeşlere çok teşekkür ediyorum.İyiki varsınız sizin gibi gençlerin çoğalması dileğimiz .Resim 1928