BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
19 MART 2011 / 09:37

muallim naci i.ö.okulu draman

Draman / Fatih ilçesinde bulunan Muallim Naci İlköğretim Okulu Rehber Öğretmeniyim .Öğrencilerime hayvan sevgisini aşılamak ve bu bilinci oluşturmak amacı ile yerinizi gelip gezmek ve görmek istiyoruz.Bizi kabul ederseniz çok mutlu olacağım.Sevgilerimle!
Bu mail gelince hemen cevap yazdım seve seve bekliyorruz diye ve geldiler
20 anasınıfı öğrenci 24 i.ö.okulu öğrencileri 3 öğretmen ve veliler yani toplamda 60 kişiye yakın ziyaretçi grubu geldi :)
Sevgi dolu 1 saat geçirdiler organizasyonu düzenleyen Tünay Günay Öğretmene ,okul yönetime öğrenci ve velilerine çok teşekkürler.
Ziyaret bitti izlenim maili geldi bizde mutlu olduk :)
"yapmış olduğumuz ziyaretimizden çok memnun kaldık.Otobüste yol boyunca öğrenciler tekrar ziyaret yapılıp yapılmayacağını,oradaki sevimli dostlarımızın hoşluklarını anlattılar.Yüreğinize sağlık.İyi ki varsınız.Sizinle tanışmaktan onur duyduk.Tekrar biraraya geleceğimizi size sevinçle bildirmek isterim.Çocuklar zaten sizi şahsi olarak ziyaret edecekler.Bugünkü gezimize anasınıfı veli ve öğrencileri olarak toplam 20 ,öğrenci 6,7. ve 8.sınıf öğrencileri olarak toplam 24 öğrenci ve 3 öğretmen olarak katıldık.
Okulumuz Fatih Draman da Muallim Naci İlköğretim Okuludur.Sevgiyle kalın."