BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
10 ARALIK 2011 / 13:24

duyarlı çocuklarımızın başarısı:)

Bahçeşehir  Lise kısmı EL ELE Sosyal Sorumluluk ve Yardımlaşma Grubu 17 öğrenci 3 öğretmen ile barınağımızı ziyarete gelmişlerdi geçen hafta.Köpeklerimi sevdiler barınak hakkında bilgiler almışlar ve tekrar gelmek üzere ayrılmışlardı:)Grubun içinden iki kızmız Meltem ve Zeynep ziyaretin dışında çok daha fazla şey yapmak istemişler ve ders saatleri dışında sınıf sınıf dolaşarak arkadaşlarına 2012 yedikule takvimlerimizi tanıtıp barınağımıza destek olmalarını rica etmişler.Ve sonunda 85 öğrenci takvim istemiş:) Bu gün  meltem ve ailesi barınağımıza gelip takvimleri aldılar.Sevgili Meltem ve Zeynep e çok teşekkür ediyor bu sosyal sorumluluk çalışmasının diğer okul ve öğrencilerine örnek olmasını diliyoruz.
Koç Lisesinden Burçin ve Begüm arkadaşlarından mektup var:Merhaba,
Ben Koç Lisesi öğrencilerinden Burcu Günver. Birkaç arkadaşım ile beraber "Farkındamısın" projesinin altında bir proje başlatmak istiyoruz. Tolga Öztorun ile konuştuk. Geçen cumartesi (24 Eylül) barınağı ziyerete geldiğimde sizinle de konuşmuştuk. Barınağın ihtiyaçlarını gidermek ve barınak hayvanlarına destek olmak amacıyla etkinlikler planladık. Bu etkinliklerden kazandığımız para ile Yedikule Hayvan Barınağına bağış yapmak istiyoruz. Bu etkinlekler şunlardır:
Okulumuzda "Hayvanlar" temalı bir fotoğraf yarışması ve t-shirt tasarım yarışması düzenleyeceğiz.T-shirt tasarım yarışmasının birincisinin t-shirt'ünü yapacağız.Fotğraf yarışmasının birincisinin fotoğrafını da kahve bardakları üzerine basacağız.Birkaç arkadaşımız bileklik yapacak.Daha sonra bu ürünleri okul içinde satacağız ve ürünlerden kazandığımız parayı Yedikule Hayvan Barınağına bağışlayacağız.Bu etkinlikleri yapmadan önce, 1 Ekim cumartesi günü barınağı gezmek ve bu etkinliklerin tanıtımında ve daha sonra okulda yapacağımız sunumda kullanmak için fotoğraf ve video çekmek istiyoruz. "Farkındamısın" projesi altında olmasına rağmen projemiz sadece sakat hayvanlar için değil, aynı zamanda evi olmayan tüm hayvanlar içindir. Saat onda barınakta olmayı düşünüyoruz. Bu e-mail'i attıktan sonra sizi konuşmak ve sorularınızı cevaplamak için telefonunuzdan da arıyacağım. Yardımınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim,.Burçin ve arkadaşları barınağımıza geldi tanıştık ve etkinliği yaptılar etkinlik sonucu bağışlarını makbuz karşışığı teslim aldık.Yazımın başında da dediğim gibi duyarlı geçnlerimizin sayısının çoğalması en büyük dileğimiz.Burcu ve arkadaşlarına sonsuz teşekkürler:)