BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
28 NİSAN 2011 / 08:37

aynı gün 3 okul ziyareti birden :))

Cağaloğlu kız meslek lisesi  10-A sınıfı 20 öğrencisi ile öğretmen Pelin Bekçi ve Neşe Uslu eşliğinde barınağımızı ziyaret etti .İhtiyaç malzemesi yardımında bulundular.
Güngören 75. yıl ilk öğretim okulu5-6-7-8 . sınıflar  özge öğretmenin organizasyonu ile 50 öğrenci Emel ve Kadriye öğretmenlerin de eşliğinde barınağımızı ziyarete geldiler 2 otobüs .Barınağımız hakkında bilgi aldılar köpeklerimizi sevdiler ve okul dergisi için hazırladıkları soruları sorup cevaplarını aldılar.Korkarak geldikleri barınakdan  gayet mutlu ve gitmek istemeyerek biraz daha kalalım öğretmenim sesleri arasında gittiler :(
2. sefere  daha bilinçli her öğrencinin katılabilecegi türde kampanya yaparak  gelmek üzere ayrıldılar.
3. okulumuz aynı gün Küçükçekmece İ.M.K.B. Anadolu Otelcilik Okulu  10-A sınıfı 10 öğrenci ile    Ülkü Şıbe ve Nazan Yazıcıoğlu öğretmenler  eşliğinde  barınağımızı ziyarete geldiler .Bilgiler aldılar sorular sordular köpeklerimizi sevdiler yardım malezemeleri getirdiler.27 Nisan Çarşamba günü 3 okulu birden ağırlamakdan mutluluk duyduk.Geceleğimiz umudumuz çocuklar ,gençler iyiki varsınız :)