BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
06 OCAK 2011 / 08:19

topkapılı uğur yuva buldu

Akşam saatlerinde  telefon çaldı ses çok ağlamakla idi.Topkapı kaleiçinde   trafik kazası  geçirmiş kemiği dışarda olan bir köpek için yardım isteniyordu.Malum akşam saatlerinde araç sorunu var, kendi imkanınız ile getirebilirseniz barınaktayım yardımcı olurum dedim.
Yarım saat sonra özel bir araçla köpek geldi.Getiren kişi kendini tanıttı daha önce barınağımızda gönüllü olmak isteyen başvuru yapan bahar hn imiş.Kısmet böyle bir olayla tanışmak  imiş.O bölgede ki köpeklere  hayvansever bir arkadaşımız    bakardı, büyük ihtimal onun baktıklarından biridir diye düşündüm.
Tedaviye başladık açık yaranın tedavisi de uzun sürüyordu.
Fakat  Uğur sıkıldı artık iyileştim beni bırakın diyordu başladı kulübeleri kemirmeye  fayda etmiyordu yer değiştirmek biz sabrettik yenen kulübe olsun ama iyileşmeden bırakamazdık.Ve 5 ocak pazartesi günü artık Uğur un gitme zamanı geldi yaranın % 95 i kapandı .Arkadaşımızı aradım aracım yok gelip köpeği alıp mahalleye bırakırmısın diye ,tamam dedi yarın gelir alırım.
Biraz sonra aradı ona yuva buldum hemen geliyorum dedi ve Topkapılı Uğur çerkezköyde çiftliğe koruma köpeği olarak gitti.
Darısı diğer köpeklerimizin kedilerimizin başına.