BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
01 MART 2012 / 15:06

marko yuva buldu

15 Aylık Can Dostum , Yoldaşım Olan Marko'ma Aile Bireyi gibi bakabilecek, onunla ilgilenecek , gösterdiği sevginin karşılığını kat ve kat fazlasıyla alabilecek aile arıyorum. ( Sivas  Kangal _ Alman Kurt Melezi )

Bir ömür geçirebilmek için 45 günlükken aldığım Marko'yu Yurt dışına çıkacağımdan dolayı içim ağlayarak sahiplendirmekistiyorum.Bütün eğitimlerini ( Çiş , Otur , Kalk , Bekle , Gel , gibi temel eğitimler bunun yanında şımarık diğer eğitimleri.) bizzat kendim verdim ve bu kadar akıllı çabuk öğrenen bir dost daha görmedim.

Yazmakla bitiremiyeceğim kısaca özellikleri bulunduğu alanı inanılmaz korur , korkutur ama asla ısırmaz.( öğretmediğim için) İyi ve Kötü gününüzde kayıtsız kuralsız size itaat eder ve dost olur.Bütün Aile bireylerini sahiplenir ve korur.İri cüssesine rağmen inanılmaz sevgi doludur.

Ben Küçük kızımı emanet edip gidiyorum , evimin kapısını hiç kapatmıyorum, kısaca hiçbir şartta gözüm arkada kalmıyor.

Yazmakla Bitiremiyeceğim bir yoldaŞ , arkadaş ve dost.Sahiplenmek isteyen arkadaşlar cidden pişman olmazlar.Çok acil sahiplendirmem gerekli. Düşünen arkadaşlar bütün aklındaki soruları sorabilirler.Tek ricam Yaradanın Yarattığı cana can gibi ilgi ve alaka gösterip Bana Kargolarmısınız , İnsanlara saldırırmı saldırması lazım , koyun güttürecem , hemen alabilirim , 15 yaşındayım vs. gibi çirkin ve yakışıksız sorular sormayınız.Yerinizi gelirim görürüm Marko ile 2-3 gün gelip size alıştırırım ve sonra teslim ederim .İçim vicdanım rahat olur.Eviniz Bahçeli, etrafı çitli ve kendinize sadık bir dost arıyorsanız arayınız.
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/sahiplendirme-sistemimiz/1/11