BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
27 AĞUSTOS 2010 / 14:08

insaf yuva buldu :)

28 haziran günü barınağımızın sokağına kalçası kırık vaziyette insafsız sahibi tarafından bırakılıp kaçılan insaf oğlumuz ,2 kez ameliyat oldu .En son geçen hafta kalçasında ki pimi çıktı artık rahatlıkla yürüyebiliyor.Ve bugün Sevgili Mağda Annemiz arkadaşı Froso ile barınağımıza geldi ve İNSAF ı sahiplendi .İnsaf  kirli pasaklı halinden kurtulup ,yakışıklı çocuk olmak için kuaförün yolunu tuttu .Yeni fotoları bekliyoruz.;
foto geldi aradaki 10 farkı bulun dermişim :)    Mağda ve Froso ya çok teşekkürler duyarlı davranışları için.

Resim 200928 haziran 2010
Terrier cinsi ev köpeği süslemiş püslemiş saçlarına toka bile takmışlar.
Araba çarpmış diye büyük ihtimal sahipleri tedavi ettirmek yerine barınağa bırakmak amcıyla geldiler.:
Perşembe pazarı civarında bulmuş  ,bölgemiz dışı ve başka belediye sınırları içinde olduğunu izah edip ilgili belediye rehabilitasyon merkezine  veya özel bir kliniğe götürmesini bizimle hiç alakası olmadığını xxx belediyeyi göreve davet etmesini söyledik.
İkna olur gibi gözüktü arkamızı döndük aniden araç hareket etti kaçtı ve geride  kalçası kırık fotoğrafdaki zavallı köpek kalakaldı.
Siz olsanız ne yaparsınız kocaman bir çaresizlik kendi hayvanlarımızın tedavi vb masraf borçları ile boğuşurken vatandaşın sahipli köpeğini bırakıp kaçmasıyla bu köpeciğin yükü de üstümüze kaldı.
Acil kliniğe gönderdik muayen ve tetkikleri yapıldı araç lastiği iki bacak arasından geçmiş deri mosmor lastik izi duruyor.
Röntgende hem kalça hem de bacağın kırık olduğu tespit edildi.
Tek sevincimiz felç olmaması yoksa işimiz çok zor olacaktı.
İnsaf ismini koydum bu köpeciğe.İnsaf ın ameliyat masraflarına destek bekliyoruz.
Destek olmak isteyen dostlarımız olcay.meral@gmail.com a veya zeytinburnu vet kliniği vet hek murat ilgün 0212 546 81 51 i arayıp bilgi alabilirler.Resim 2072
İnsaf ameliyat oldu.
Kalçasından ve bacağından taburcu  oldu 2 temmuz cuma günü şu an barınağımızda antibiotikleri devam ediyor.
Fakat insaf için ameliyat masraflarına katkı yapan ve katkı yaptım diye bize geri dönüş yapan bilgi veren hiç kimse olmadı.
Lütfen insaf için duyarlılık bekliyoruz miktar önemli değil önemli olan katkıda bulunmak.
İnsaf ı terk etmeyecek bir aile arıyoruz.