BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
07 AĞUSTOS 2010 / 16:29

Böyle insanlar da varmış :)

Acıların çocuğu küçük emrah ,gözler görmeyen,dişler dökülmüş,kulakları duymayan , son zamanlarını bekleyen minicik yaşlı terrier .Aylar önce son zamanını geçirebileceği sıcak bir yuva arayışımız olmuştu ,ama hiç kimse  den ses çıkmadı.
Veee  sonunda bugün mucize gerçekleşti ve Nadide  anne ,çocuklarını  alıp barınağa geldi ve emrahı gördü.
Daha öncede böyle bir hata yapmıştı :)
felçli bir kedimizi ismi Beşiktaş  geçici olarak eve almış sonrada kıyamamış kalıcı olarak evin bir ferdi olmuştu.
6ağustos cuma da ziyarete geldi ve olan oldu .Plastik yatağında büzülmüş vaziyette yatan emrah ı gördü dayanmadı geçici diye aldı ama bilinmez tahminimce kalıcı olur.Kalıcı olmasa bile geçici olarak evini bir süre için emraha  açan Nadide anneye çok teşekkür ederiz.

*****************************************************************************Ayten anne 2 sene önce yaşlı bir pekinez almıştı bizden 2-3 ay yaşar diye vermiştim özel bakımla 2 sene yaşadı ve dün melek oldu. Ayten anne elinde sepeti ile bugün geldi,  gene muhtaç yaşlı bir can yuvasını açmak istediğini söyledi. Veee cincan ı eve götürdü Ayten anneye de duyarlılığı için çok teşekkür ederiz.

*****************************************************************************

Natalie Anne de ayağı kopuk kargayı sahiplendi.Anadolu yakasından kargayı almak için yollara düştü eşi ile beraber Natalie anneye ve eşine duyarlılıkları için çok teşekkürler.
Duyarlı isnsanların artmasını diliyorum çünki geride muhtaç çok canımız var yedikule.
Bu üç güzel yürek örnek olsun ,gönü gözleri açılan çok insan olsun...