BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
23 NİSAN 2011 / 22:27

april ve nalan anne:)

3 aralık 2007 de aşağı satırlardaki haberi sitemizde yayınlamıştım.
"Yaklaşık 1.5 sene önce barınağımızdan nalan annenin sahiplendiği köpeğimiz scarlet çok marifetli çıktı.
Onu terk eden sahibinin haberi olsa herhalde çok kıskanırdı. Kızımız, Lidam arama kurtarma ekibi sınavlarını başarıyla geçti ve başlangıç eğitimlerine başladı. Çok da başarılıymış Nalan annesi öyle diyor. Umarım bir gün scarlet zor durumda kalan bir çok insanın hayatını kurtarır.
Yedikule Barinagın da yaşayan diğer arkadaşları adına scarletle gurur duyuyoruz. Nalan annesi ve gene barınağımızdan aldığı 2. köpeğimiz Çilekle uzun yıllar birlikte olmalarını diliyoruz"
Çilek 1 ay kadar önce melek oldu ve nalan anne bir çiftlik aldığını 7 dönüm üstelik scarlete arkadaş olacak melek olan çilek in anısına bir dost almak için geleceğini söyledi bu arada çiftlikde kediler için yer yaptım sendeki topal tek gözlü yani yuva bulamayacak olan kedilerini de almak seni rahatlatmak isterim dedi ohhh dedim.Nalan anne ile 2005 den beri tanışıyoruz 2 köpek sahiplendirmişim hala görüşürüz dedim sana vermeyeceğim kime vereceğim :) atla gel.Nalan anne kocaman bir  minübüs  ayarlamış rahat yolculuk olsun diye.
ama beğendiği köpecik  4-5 aylık civarında  collie melezi yavrumuz april oldu.
April da ablası scarlet gibi eğitime gidecek dereceler alacak yedikulenin başarılı ödüllü köpecikleri arasına girecek eminim.
Nalan anneye çok teşekkürler april inda başarı haberlerini bekliyoruz