BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
17 AĞUSTOS 2017 / 10:48

paytak ( melek oldu )

İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok iyi koruma köpeği olur 6 aylık erkek kurt melezi. Her gün 2 adet bronşları açan tableti 2 kez nefes açıcı şurubu çok sıkışırsa nefes almakta nenülatörle ilacı verilecek. Sabırla her gün bu ilaçlar verilecek . Ben varım paytak oğlana yuvamızı açarız diyecek bir aile arıyoruz.19 Temmuz 2017

Paytak ve Badi nin 3 aylık ilaç ihtiyacı dostlarımızca karşılanmıştır 🙏İhtitaç duyulduğunda tekrar ilan açacağız . Destek veren duyarlı dostlara teşekkür ederiz.

2015443384_o

 

Paytak'a maalesef Koah teşhisi kondu.9 Haziran

paytak için serum saati. Hemşiresi Zilli kızımız da basında refakatçi duruyor.. Ne konuşuyorlar acaba ?

24 Mayıs 2017

Yedikule de bir mucize daha Paytak oğlan mucizesi 🙏artık rahat nefes alıyor tedavisi hala devam ediyor her hafta kan tahlili var kandaki oksijen oranı ve kan değerlerine bakılıyor çok büyük aşama kaydetti ❤️25 ocak tam bu yana 4 aylık bir emek var ve hala inatla pes etmeden çaba sarf ediyoruz her gün nebülatörle nefes açıcı ilaç verdik artık vermiyoruz çünkü rahat nefes almaya başladı. 

29 Mart 2017

Paytak oğlumuz için kimse, 1 kişi dahi somut bir şey yapmadı sadece akıl verenler oldu. Özel klinikte tetkikler için elimizi taşın altına bir kez daha koyduk. Röntgen kan tahlilleri vb yapıldı. Raşitiklik dışında kronik bronşit teşhisi konuldu reçete yazıldı ilaçları aldık. Tedaviye başladık. Nefes alışı bile düzelmeye başladı paytak beyin. Paytoş için destek olmak isteyen dostlar; www.yhdd.org.tr

25 Mart 2017

17504580626856_oPaytak oğlan annesiz ileri derecede Raşitik. Özel bakıma ihtiyacı var. Kliniğe gönderdim gerekli her tür ilaç vb tedavi başladı. Güneş görmesi kemiklerinin gelişmesi için gayret ediyoruz. Göğüs Kafesi kemikleri de tam gelişmediği için nefes almakta zorlanıyor ama Paytak oğlan yaşamak istiyor. Önde, serbest ve hiç bir köpek ona dokunmuyor. Anlıyorlar hasta olduğunu.

Paytak oğlan 3 aylık kurt melezi belki ona özel bakım ilgi gösterecek bir ailesi olsa hızla iyileşir çirkin ördek yavrusu, kuğuya dönüşür belli mi olur. Ben UMUTLUYUM. Paytak için başvuruları bekliyoruz.

Sahiplendirme sistemimiz→
ETİKETLER : paytak-(-melek-oldu-)