BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
07 OCAK 2016 / 10:57

Gece terkedildi

Yedikule de aksiyon hiç bitmiyor. Şaşkınlık içindeyim. 2 pekinez içlerine cin kaçtı diye atılmıştı. Bu pekinezlerle ilgili gelen mesajlar çok ilginç: Barınakla alakası olmadığı halde yakınen olayı gördüğünü iddia edenler mi dersiniz, "Çin'den ithal edilmiş pekinezleri kaça satıyorsunuz anlaşalım mı ? "diyenler dersiniz. Gülsem mi ağlasam mı ? Derkennnn bir olay daha bugün gerçekleşti . Bu akşam karanlığında kırmızı binek bir arabadan vicdansız 2 erkek tarafından atılan bembeyaz masmavi gözlü Bir Alaska kurdu . İçine ne kaçtığını bilmiyoruz ŞEYTAN kaçtı herhalde...

Köpek şaşkınlık ve korku içerisinde , onu bırakan arabanın içindeki sahiplerinin ardından koşmaya başladı, araç gaza bastı gitti. Tıpkı YAPAY ZEKA filminde ki hurdalığa terk edilen robot çocuğun, arabanın arkasından "ANNE ANNE "diye ağlayarak koşmasında olduğu gibi.

"Ne yaptım ben, ne suç işledim ki beni terk ediyorsun "diyordu sanki😩
Beyaz köpek yola doğru fırladı tesadüf kapı önündeydim. Yakınen şahit oldum. Bizim köpekler kovalayınca yok oldu. Koşsam yetişemeyeceğim ve bizimkilerde benle koşacak, köpek daha da korkacaktı. Hemen arabama atlayıp alt yoldan yukarı doğru yavaş yavaş bakınarak ilerledik. Tamamen tesadüf eseri çöp konteynerlerinin arasına sinmiş halde bulduk. Önce sakinleştirdik sonra da barınağa getirdik. Ne diyeceğimi bilemiyorum yazıklar olsun. İsmini GECE koydum. GECE vicdansız eski sahibi ne inat onu asla terk etmeyen iyi bir aile arıyoruz.


Sahiplendime sistemi→