BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
09 KASIM 2013 / 08:08

mantar kız hızla iyileşdi yuva arıyor

MANTAR KIZ1 EKİM DE    BARINAĞA GETİRİLDİĞİNDE HEPİMİZ ŞOK OLMUŞTUK ,ÜZERİNDE TÜĞ NAMINA BİŞEY KALMAMIS. AŞIRI DERECEDE UYUZ,MANTAR VE EGZAMASI VARDI. ÇOK IYI SARTLARDA BAKILMASI DURUMUNDA IYILESME BELIRTILERI GOSTEREBILIR İDİ .
***MANTAR KIZ 5 KASIM A  KADAR ÖZEL KLİNİKDE KALDI ÖZEL BAKIMLA MÜTHİŞ İYİLEŞME BELİRTİSİ GÖSTERDİ. MANTAR KIZ ARTIK SON ZAMANLARINI GEÇİRECEĞİ  BİR YUVA ARIYOR.
MANTAR KIZIN HİKAYESİ:
"İSMİNİ MANTAR KOYDUM KIZIMIZIN  VE ÇABUK İYİLEŞMESİ VE ÖZEL BAKILMASI İÇİN ZEYTİNBURNU VETERİNER KLİNİĞİNE GÖNDERDİM. DETAYLI MUAYENE VE TETKİKLER YAPILDI  VETERİNER MURAT BABA BİLE KIZIN BU HALİNİ GÖRÜNCE ÇOK ÜZÜLDÜ.AĞZINDA TEK DİŞ BİLE YOKMUŞ VE BAĞIRSAK FITIĞI VARMIŞ:( ÖNCE MANTAR UYUZ EĞZAMA TEDAVİSİ YAPILACAK VE KLİNİKDE KALACAK SONRASINDA FITIKLA İLGİLİ TEDAVİSİ İÇİN KONUŞACAĞIZ.MANTAR KIZ ARTIK VET MURAT BABANIN KLİNİĞİNDE TEDAVİSİ BOYUNCA KALACAK ÖNCE ALLAHA SONRA MURAT BABANIN ŞİFALI ELLERİNE EMANET.

BIZLER BARINAK ŞARTLARINA RAGMEN YAPABILECEGIMIZİN EN IYISINI YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ. ANCAK İMKANLARIMIZ MALUMUNUZ ÇOK AMA ÇOK KISITLI.
BU ÇOCUGUMUZ İÇİN TEDAVİSİNE DESTEK OLABİLECEK ONA SAĞLIKLI BİR YAŞAM HEDİYE EDEBİLECEK YAŞAM SPONSORLARI ARIYORUZ.."

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/sahiplendirme-sistemimiz/1/11

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum

http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/