BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
01 MAYIS 2013 / 11:28

5.kattan düştü yaşadı ama sahipsiz kaldı:(

Dogi kizimiz önceki ismini bilmiyoruz:( Fındıkzade de bir binanın balkonundan ve 5.kattan aşağıya düşmüş  olayı gören bir vatandaş bize de ulaşamamış:( bize herkes ulaşıyor o kişi ulaşamamış .
Acil kliniğe yetiştirmiş ama çok yakınında bir sürü klinik varken bizim çalıştığımız daha uzakdaki kliniğe götürmüş ve klinikde de ben  hayvanseverim  masrafları ödeyecegim demiş  .
Zeytinburnu vet kliniği murat bey  bizi aradi fatih ilce sinirlari icinde oldugu icin tamam siz hemen mudahale edin dedik sevindik ne duyarlı insanlar var diye :) buraya kadar sorun yok .
10gün sonra klinik aradi, ödeme yapılmamış ve getiren kisinin köpeğin sahibi olduğu ortaya çıkmış .Tabii çok şaşırdık ,aradık bu şahısu neden yalan söylüyorsunuz ve ödeme yapmıyorsunuz ?diye sonuc alamadık ve Doği nin borcu( 550 tl ) barinak borcu olarak hesabımiza yazıldı :(
sahibi köpeğini de almaya gelmedi zaten gelse de vermeyeceğim köpeğinin masrafını ödemeyen ortada bırakıp giden sorumsuz insana hiç bir canlı emanet edilmez.Mecburen Doği   ortada kaldığından  yedikule darulacezesine aldık. Dogi o kadar yüksekden düştüğünden arka ayakları felç durumda imiş.Klinik de ilk müdahalesi ve tedavisi başlanmış 15 günde klinikde kalmış şimdi  1.5aydir bizde tedavisine devam ediyoruz ki tekrar güçsüz kalıp yatalak olmasın.Bu haberi yapmadan önce belki sahibi ödemesini yapar köpeğini alır diye idi o kadar zaman geçti ve hala sonuç alınamayınca benden günah gitti ve haberini yapmak zorunluluğu hissettim.Sahibini allaha havale ettim allah bildiği gibi yapsın biz barınak hayvanlarımızın tedavi masrafları ,borçlarımız için çaba sarf ederken sahipli hayvanın borcu da bize eklendi :( yazıklar olsun.
Doği nin tedaviye devam etmemiz sonucunda bacak kasları ve sinirleri güçlendi ve Doği ayağa kalktı :)
Dogi artık yürüyor ama yavaş yavaş yalpalaya yalpalaya :) olsun sürünmüyor ya  biz   tedavisine devam ediyoruz bakarsınız çok kısa sürede koşmaya bile başlar :) Doği için gerekli ilaçlar Neurotropin-mytropin tb-glucosamin tb ve Doğinin klinik borcuna sponsor veya katkı bekliyoruz.
Doği yi de sahiplendirmek istiyoruz çok iyi huylu bembeyaz pamuk gibi dişi tüm hayvanlarla arası çok iyi uyumlu
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/sahiplendirme-sistemimiz/1/11
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/
http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/