BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
19 EKİM 2009 / 10:07

Ezber Yayınlandı...

Ezber AfişBarınak gönüllümüz Tolga Öztorun'un Ezber isimli kısa filmi çeşitli TV kanallarında yayınlandıktan sonra Internet üzerinden de yayınlandı.. Filmi ve kamera arkası görüntülerini burdan izleyebilirsiniz..

Barınak gönüllümüz Tolga Öztorun'un Ezber isimli kısa filmi çeşitli TV kanallarında yayınlandıktan sonra Internet üzerinden de yayınlandı.. Filmi ve kamera arkası görüntülerini aşağıda izleyebilirsiniz..

Ayrıca Facebook üzerindeki "Ezber" isimli gruptan ve Vimeo üzerindeki "Ezber" isimli gruptan da filme ulaşabilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İyi Seyirler...


EZBER - Kısa Film

Ezber on Vimeo.
Bu filmi izlediğinizde bildiğiniz her şey tepetaklak olacak..

EZBER - Kamera Arkası

Ezber Kamera Arkası on Vimeo.
Ezber Kamera Arkası görüntüleri, oyuncular ve set ekibi ile yapılan söyleşiler.

Amaç Işıklar, Aslı Küçük Öztorun, Beste Bereket , Bülent şakrak , Duygu Külünkoğlu Meriç , Elif Girgin , Emel Çölgeçen , Enis Danabaş , Eser Taşkıran , Evren Ergel Danabaş , Gizem Pilavcı , Gülenay Acar, Hayati Çitaklar, Ilker Ayrik , Irmak Unal , M. Yıldıray Meriç , Mehtap Bayri , Meltem Taskiran , Orbay Sayü , Sevinç Erbulak Midyat , Tolga Oztorun , Tolga Tümer , Tuna Arman , Yasar Balcik , Zeynep Özyağcılar , Çetin Demir , Şebnem Köstem, Colin Mounier, Süha Derbent