BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
30 HAZİRAN 2010 / 16:43

tarih hep ezenlerden yana!

 ali Zavallı günah keçileri… Ne kadar tuhaf değil mi, gün gelecek ‘’anlı şanlı’’ pitbullar da bu hale mi geleceklerdi? Vurun abalıya demişler, vuruyorsunuz. Pitbullu övmek yasak-mış-.Siz, onu, benim külahıma anlatın. Dogoyu övmek de yasak-mış-. Alın, size külahım.Belki dinler sizi. Ama kulağıyla mı onu bilemem…
Bu köpek

ırkları yasakmış. insana saldırıyorlarmış. Ulan! Çocuk katilleri, tacizciler; ellerini kollarını sallayarak aramızda dolaşıyorlar, siz ortalarda yoksunuz. Cevap verin NERDESİNİZ? İnsan öldüren insanlar(!) yani katiller 3-5 sene ‘’aslanlar gibi yatıp’’ aramıza dönüyorlar.Vergi kaçıran kodamanlar, cinayetten aranan katiller, yasa çıkarıp, uygulama eksiğini gidermek için genelge çıkarıp; evlerimizden, parklarda dolaşırken bizden, polis zoruyla köpeklerimizi alacaklarmış.
Şimdi siz, benim, kendinize (kafanıza)göre yasakladığınız köpeğimi, elimden alabileceğinizi mi sanıyorsunuz? HANGİ HAKLA? Yasaların size verdiği hakla mı, toplumsal vicdanla mı? Evet, isterseniz; çıkaracağınız yasayla maaşınızı istediğiniz oranda artırıp süper süper emekli bile olabilirsiniz ama benim elimden köpeğimi alamazsınız. VERMEM ! VERMEMELİYİZ !!! Toplumsal vicdan, kendi çıkarlarınız için taptığınız herşeyden ötürü, sizi yargılıyor ve daima mahkum ediyor.


Lütfen elinizi köpeklerimizden çekin. Bizleri de dinleyin.


Bak

ın; sadece pitbulllar dövüştürülmüyor ülkemizde. Kendi öz evladımız olduğu için göz ardı ediyoruz ve çoğu zaman gurur duyuyoruz bir kangalın dövüşü kazanmasından. Emin olun pitbullar kadar kangallar da dövüştürülüyor bu ülkede. Önemli olan ‘’köpek dövüştürenlerle’’ mücadele etmektir.
Mafya kullan

ıyormuş bu köpekleri. Mafyanın, yani suç örgütlerinin kendisi yasak değil mi zaten? Neden köpeği suçluyorsunuz? Eğer başa çıkabiliyorsanız mafyanın üzerine gidin! Ama dedim ya; tarih, hep, ezenlerden yanadır.
Bak

ın; bu ülkede, dere yataklarına bina yapmak da yasak ama sel baskınlarında kaybolan-ölen bebeklerimizin annelerinin feryadını da unutmadık. Çığlıkları, isyanları hala kulaklarımızda.

Burada tekrar etmeyece

ğim, çözüm önerilerimiz var.
Bir de bizi dinleyin...