BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
25 AĞUSTOS 2017 / 11:03

Hediyelik sepetlerimiz

Yedikule Gönüllü annelerimizin hazırladığı Bayram sepetleri çok ilgili çekti 🙏NTV ana haber bülteninde Bayram hediyesi sepetlerimiz ve içindeki ürünler tanıtılacak 😊Bu Bayram hediyeniz yedikule barınaktan olsun ,hem hayvan dostu sevdiklerinizi mutlu edin, hem de barınak çocuklarını.

Hayvan sever dostlarınıza farkındalık yaratmak adına gönüllü annelerce hazırlandı . Oysa çok basitti sepetin içine Çikolata alıp paket yapmak.  Ama gönüllü anneler, el örgüsü sepet örerek  emek verdi, kese içindeki mamayı sokağındaki bir hayvana verdiğinde, belki o hayvanın minnettarlığı ile düzenli sokak hayvanı beslemesine başlayacak.

Gökyüzünün özgür kuşları kimsenin aklına gelmeyebilir. Buğday kesesi, fark etsinler onları da diye. çünkü aç kalıyorlar. Hatta etrafı pisletmesinler diye çatılara çivi vb şeyler koyuyorlar. Sığamadı hayvancıklar bu koskoca evrene.

Kahve kırk yıllık dostluğu unutmayın, şeker ve çikolata çocukların vazgeçilmezi, lavanta kutusu mis gibi kokusu ile sizi rahatlatsın diye

Aslında bunların hepsi hayvan severlerin unutmak istediği malum olayı bir nebzede olsa başka hayvanlarla ilgilenerek dikkati başka yöne çekmeye yardımcı olmak amacıyla hazırlandı.

Siparişleri bekliyoruz ;05357126390