BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
02 ARALIK 2007 / 19:32

"Yalan Dünya" dizisinde rol alan 2. köpegimiz, Çiço

Hayvansever yönetmen arkadaşımız Serpil Kurtça sayesinde TV de bir dizide barınaktan köpeklerin rol alması olayı gerçekleşti.

İlk olarak, Star TV de yayınlanan "Yalan Dünya" Dizisi 3. bölümünde yavru köpeğimiz Figo rol aldı. Tabii bizimkiler doğuştan artiz ....

Dizide köpek sahiplenme ve sahiplenmeye özendirme konusu biraz daha işlemeye karar verilmiş. Serpil anne bizi aradı senaryo gereği, dizideki babaanne de köpek istiyormuş "barınağa geliyoruz seçmeye" dedi buyrun gelin dedim.

31 Temmuz salı günü barınağa geldiler çok zordu seçmek. Acaba çiço mu, süslümü, gizmo mu şeker mi. Ooo o kadar çokki sonunda cilvesiyle çiço seçildi ve 1 Ağustos çarşamba günü çiço ya özel araba geldi çekime gitmek üzere.

Tabii ki Figoyu yalnız bırakmadığımız gibi çiço'yuda yalnız bırakamazdık yanında Gülcan anneyle birlikte gittiler. Önce bir kuaföre uğranılmış yıkanmış fönlenmiş yakışıklı oglumuz dahada yakışıklı hale geldikten sonra çekimin yapılacagı villaya gitmişler.

Set ekibi çiçoya bayılmış hiç kucaktan inmemiş dizideki, dede ve babaanne hiç kucaktan indirmemiş.

Oğlumuz görevini başarılı bir şekilde gerçekleştirip yorgun argın barınağa döndü. Tabii biz "hoşgeldin çiço. Sayende arkadaşlarına mama bağışı gelecek ona göre sen meşhur bir köpeksin artık" dedik ve 1 kutu konserve mamayla ödüllendirdik...

Gönüllü Barınak Yöneticisi
Mimar Meral Olcay
02-08-2007
ETİKETLER : Meral Olcay