BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
02 ARALIK 2007 / 19:21

Fox stüdyolarında bir gün

17 mart cumartesi günü bir dilek tut yarışmasına katilan veteriner Hekim Nilay ablalarını desteklemek için karam, havuç, lusi, jale anne, gulcan anne ve songul anne ile fox tv stüdyalarına doğru yola çıktık. Bizim için fox tv minübis göndermişti fakat Nilay'ıin 3-4 arkadaşını daha taksimden alıp sonra studyaya gidecektik. İçimden dua ediyordum umarım yolda binecek arkadaşlar hayvan seviyordur diye. Çünkü araçta 3 köpek, koku vb rahatsızlıklar yapabilirlerdi. Her ihtimale karşı çiş ve kakalarını yaptırdık ama ne olur ne olmaz temkinliydik. Su kapları mama kapları, wc kağıtları vb ekipmanlar tamamdı. Yolun yarısında kokular başladı. önce lusi arkadan karam yaramazlık yaptılar ama benim asistanim havuç, Taksimde mola yerinde dışarı çıkmak istedi ve ihtiyaçlarını dışarıda yaptı öpücüğü hak etti.

1 saatlik trafik sıkışıklığındaki yolculuktan sonra studyaya geldik, Nilay'a süpriz yapılacaktı gizlice odaya alındık. Daha arabadan iner inmez herkesin ilgisini çektik tabiiki arabalarıyla lusi ve karam şıklığıylada havuç büyük bir ilgi gördüler bizim 3 kafadar.

Yarışmacı koçlarından ilk sanatcımız Yaşar bey geldi. Hemen arkasından Semiha Yankı. Çok üzüldüler sakatlıklarına, mesajlarımızı verdim, barınağımıza davet ettim. Umarım bizi ziyaret
ederler mutlu oluruz.

Canlı yayına bağlandik Nilay ablaya destek verdik. O da cok memnun oldu. Biz bütün yarışmacıların dileklerinin olmasını isteriz. Ama yedikuledeki 2000 can Nilay ablalarının dileğinin olmasını istiyor bizlerde onun için oradaydık..

Yarışmaya katılan herkese başarılar diliyoruz..
Hayvansever ve hayvan korumaci herkesinde duyarli olmasini dilerim.Semiha Yankı

Yaşar

Nilay

Gönüllü Barınak Yöneticisi
Mimar Meral Olcay
22-03-2007