BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
28 ŞUBAT 2017 / 09:36

Tecavüz kurbanı Leydi

Duyurumuz üzerine 5 kişi Şehremini karakoluna gidip suç duyurusunda bulunmuş. İlginiz ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz.

27 Şubat 2017

Şehremini mahallesi yunus emre sokak ta yıllardır yaşayan LEYDİ kız 15 şubatta Barınağımıza getirilmişti. Suç duyusunda bulunmak için kamera kayıtları vb hazır. LEYDİ nin kimliği de var tek eksik MAHALLELİ den bir kişinin bizimle irtibata geçip karakola dilekçe yazması. Çünkü LEYDİ ye bakan kişiler çok yaşlı bu prosedürlerle uğraşamıyorlar . LÜTFEN LEYDİ YE BU İĞRENÇ DAVRANIŞI YAPAN ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK DOLAŞAMAMASI BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN. 05357126390 Whatsup

Tecavüz mağduru BONCUK mahallede ki ismi LEYDİ nin bugün ziyaretçileri vardı. Biz Pelin'i bırakmıyoruz mahalleli de aynı şekilde kamera kayıtlı vb deliller ile suç duyurusunda bulunacağız failler yakalansın cezasını çeksin istiyoruz.

1679730578114757_o

15 Şubat 2017
1406688317993_nŞehremini mahallesi Yunus emre sokak da yıllardır yaşayan küpeli yaşlı boncuk kızımız kimliği belirsiz kişilerce götürülüyor, 3 gün sonra kan revan içinde tekrar mahalleye dönüyormuş. Bu bir kaç kez tekrarlanınca mahallede Boncuk kızı besleyen hayvan sever ihbarda bulunmaya karar vermiş.

Ekipler tarafından barınağımıza getirildi çok miniş sessiz bir köpek yapılan muayenesinde ayak bileklerinden bağlandığı ve iplerin bileklerini kesip kanattığı vagina bölgesinde zorlama ve yırtılma olduğu tespit edildi. Bilhassa adresi açık açık belirttim bugün hayvana tecavüz eden yarın çocuklara kadınlara da tecavüz eder. İnsan diyemeyeceğim mahlukat veya mahlukatların yakalanması için o mahalle halkının dikkatli olmasını ve ihbarda bulunmasını rica ediyoruz. Bu insanlık dışı davranışı şiddetle kınıyor yasanın bir an önce rehabilite edilerek bu tür suçların kabahatler kanununa göre değil TCK kapsamında değerlendirilerek ağır ceza verilmesini diliyorum.
Boncuk kız ın morali çok bozuk yemek yemiyor umarım sevgimizle onun yaralarını sararız.