BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
09 ŞUBAT 2013 / 18:44

felçli şebek oğlumuz ayağa kalktı :)

Felçli şebek oğlumuz küpelenip sokağa bırakılan köpeklerden, trafik canavarı onuda yaraladı ve felç kaldı tedavisi devam ediyor .
Şebek  oğlan gayretli ,neşeli ama yatak yaraları canını yakıyor her gün pansumanı ,kas ve sinir besleyici ilaçları veriliyor özel gıdalarla besleniyor.Biz yedikule darülacezesinde elimizden geldiğince bakmaya çalışıyoruz ama özel bakılacağı bir aile bulabilirsek daha mutlu olacak barınakda engelli olup yuva bekleyen köpeklerimizden biri de şebek ona bir şans verirmisiniz.
Şebek oğluşumuzun ihtiyaçları: Rivanol pomad,hasta yatak bezi,klindan amp ,ertervit c tb,immuneks 50 mg tb
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/
http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/
9şubat cumartesi kermes hazırlığı telaşında bugün hayvanlarımızla çok fazla ilgilenemedim akşam üstü az önce şöyle bir dolaşıp durumlara bakıp dedim girdim klinik kısmına mutluluk çığlığı attım :) Kakmış yürüyordu tedaviye hızla yanıt veriyordu   ufak ufak basmaya başlamış idi ama bu kadar çabuk kalkacağını tahmin etmemiştim çokkk sevindim :) 1 ay dır oldu şebek oğlana tedavi yapıyorduk.Yatak yaralı çok derin idi froximun yara bakım tozu bitkisel ilaç sayesinde yaraları hızla kapanmaya başladı.Her gün bu tozu kullanıyoruz( tüm felçli köpeklerimize)o nedenle bu ilaçdan ihtiyacımız var.
Şebek oğlandan sonra hızla iyileşme belirtileri gösteren kader arkadaşı horhor oğlan o da çok kısa sürede kalkacak eminim.
Her canlıya yaşam şansı vermek gerek gördüğünüz gibi felç yatalak kaldı diye uyutmak çok büyük GÜNAH olur.Sevginin ,ilginin,bakımının ,SABIRIN meyvelerini almak mutluluunu yaşamak bambaşka bir şey.