BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
11 MART 2017 / 11:56

Beyaz cowcow Zeyna

Zeyna kız yaşam savaşını tüm çabalara rağmen kazanamadı çok üzgünüz. Tedavisi için yolladığımız veteriner kliniğinden gelen yazı ibretlik.

"Keşke daha önce terk edilseymiş ,yazık çok yazık onu bile becerememişler neurolojik semptomların etkisi giderek daha da arttı.dün öğleden sonra artık bilinç kaybı yutkunma reflekslerinde güçlük başladı .sindirim sistemi tamamen çöktü ve gece geç saatte melek oldu "

Çok üzgünüz, zeyna için destek gönderen sadece 13 kişi oldu onlara sonsuz teşekkürler. Yardım için değil ,hasta olduğu halde sahiplenmek için arayan telefonlarımızı kilitleyen duyarlı insanlar destek olmamış.
"hay allah ben destek olacaktım yetişemedim melek olmuş" diyenler olabilir. Barınağımızda o kadar çok trafik kazası hasta kanser var ki geç kalmış değilsiniz yapabilirsiniz .
www.yhdd.org.tr

7 Mart 2017
17112541434_nZeyna yavrumuz için sadece 4 kişi yardım gönderdi. Yorum yapmak kolay elini taşın altına koymak zor mu ?

Güncel durum;
"şimdilik, neurolojik semptomların başladığını, akciğer kapasitesinin oldukça düşük olduğunu ve durumunun çok umutlu olmadığını bilin isterim. Biz elimizden gelen herşeyi yapmaya devam edeceğiz, iyi çalışmalar". Petshop dan satın alırken 1750 tl yi hiç tereddüt etmeden veren vicdansız sahipleri tedavi ettirmek yerine box la bırakıp kaçıyor . Belki ilk hastalık başladığında tedaviye başlatsalardı şansı yüksek olabilirdi. Zeyna yavrumuz için bol dua ve destek bekliyoruz .Umarım yaşam savaşını kazanırız. Tabii sadece Zeyna yok barınakta onlarca hasta ve tedavi gören çocuğumuz var onlar içinde aynı duygular içerisindeyim hepsi biran önce iyileşsin hak ettikleri yuvalarına kavuşturayım.

6 Mart 2017
17091936662245_oBir gün bile aksiyon olmadan gün geçmiyor yedikule barınakta. Petshop dan 1750 tl ye satın aldığı beyaz cowcow ırkı yavruyu hastalandı diye barınağa terk etmek isteyen baba kıza , "kliniğe götürün tedavisi için" dedik. Gittiler Biz kliniğe götürürler diye düşünürken doğruca belediye başkanlık binasına gidip kapıya bırakıp kaçmışlarVicdansız merhametsiz baba kızı şiddetle kınıyorum. Ekip tekrar barınağa getirdi. Durumu kötü idi, test yaptık gençlik pozitif çıktı.

Her zaman diyorum; Petshop lara giderek anne sütünü yeteri kadar almadığı için bağışıklık sistemi düşük her an hasta olabilecek durumdaki hayvanları satın almayınSiz talep te bulundukça onlar getirecek vitrine koyacak ve sizler kanlı ticarete ortak olacaksınız. Yavru için tedaviye başladık . Belki bir hayvansever sahiplenil gençlik tedavisi için özel klinikte ona yaşam şansı verebilir diye çağrımı yapıyorum 05357126390 olcay.meral@gmail.com