BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
18 KASIM 2007 / 21:41

Hamilik Sistemi

Gelin, hami olun


Barınağımızda Dalmaçyalı, Doberman, Rotweiller, Kurt, Kangal, Kaniş, Terrier, Fino gibi sevgi verilip sonra evinden atılmış cins köpeklere veya yavru, hasta sokak köpeklerine tekrar hakettikleri ilgiyi geri verebilirsiniz.

Sahiplenilmeyi bekleyen köpeklerimizi evlerinize götürüp bakabilir veya evlat edinip hamileri olabilirsiniz.

Yedi Kule hayvan barınağı, istediği halde evinde bir hayvan bakamayanlara farklı bir seçenek sunuyor.

Köpek sahibi olmak isteyip de evinde bakabilecek fiziki imkanları bulunmayan ya da alerji vbg. gibi nedenlerle evde bakmak istemeyenlerin bir köpeği sahiplenmesi, evlat edinmesi için bir kampanya başlattı. Sahipleneceğiniz köpeğin adoption ve bakımı karşılığında ayda bir çuval kuru mama vermesiyle sizinde bir köpeğiniz olabiliyor. Hamisi olduğunuz köpek barınakta özenle bakılmaya devam edilecek ve aynı zamanda sizede bir canlıyı ailenize katma zevkini yaşatacaktır.

Hamilik sisteminin iki amacı var. Birincisi evinde köpek besleme imkanı olmayan hayvan dostlarına bu zevki tattırmak, diğeri ise barınağımızda yuva bulma imkanı olmayan köpeklerimize gerekli ilgi ve sevgiyi daha çok verebilmek. Bunun için hamisi olacağınız köpekleri sakat veya yaşlı köpeklerimiz arasından seçmeniz gerekiyor. Çünkü en çok ilgiye ihtiyacı olan köpeklerimiz onlar. İsterseniz her gün barınağımıza gelip köpeğinizi sevebilir onunla ilgilenebilirsiniz. O sizin köpeğiniz olacağı için ona ne kadar mama bağışlayacağınız, ihtiyaçlarını ne kadar karşılayacağınız size kalmış. İsterseniz evde yapılmış yiyecekler isterseniz kuru mamalar, isterseniz kemik. Onu mutlu etmek size kalmış. Tek şartımız hayvanımız yaşlı veya sakat olduğu için bir süre barınaktan dışarı çıkaramayacak oluşunuz. Ancak biz ve köpeğimiz size güvenirsek bir süre sonra onu gezmeye götürebilir. Bir süre evinizde veya yazlığınızda misafir edebilirsiniz.

Evlat edinilen şanslı köpeklerimizin hikayelerini görmek için tıklayınız »


 

Hasta ve yardıma muhtaç köpeklerimizi görmek için tıklayınız »

ETİKETLER : Ana Sayfa