BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
26 NİSAN 2016 / 13:02

Zerdeçal Tozu

Özlem annemiz bugun zerdeçal tozu aldı geldiİnternetten de araştırmasını yapmış alternatif tıp tedavilerinde zerdeçal tozunu ile ilgili. Zerdeçal tozunu karabiber ve zeytinyağı ile pişirmek gerekiyormuş (karabiber ve zeytinyağı zerdeçalın ısı ile etkisini artırıyor aktif hale getiriyormuş) Macunu hazırladık önce Kangal oğlumuza yedirdik. Umut ve HAMAM oğlan kedinin ciğere baktığı gibi ağızları sulanarak Keşke çok yaşamamamız olsada hepsine verebilsem.
Sadece hastalara ve bebeklere verebiliyorum. 

Bugun yüz kanseri oğlumuz GARİP i klinik kısmından çıkartım ve ön bahçeye aldım yüzünü pansumanladım ve bandaja aldım o da çok rahat etti Güneş'e ve havaya kavuştu 😊Kliniğin kapalı ortamından kurtuldu Mutlu olduBahçede diğer engelli arkadaşlarıyla koklaştı . Elimle zerdeçal macunu ile püre mama yedirdim çok beğendi. Belki de ömrü hayatında ilk kez bu kadar lezzetli yemek yedi . Hep sokakta itilip kakılan sokak köpeklerinin kaderi çöpten beslenmek korka korka çöpten yemek bulmak için eşelemek çöpleri. 

130827131_nGarip oğlumuzun kaderi de hasta olunca ve yedikule sevgi evine gelince değişti. Sevgi gördü başı okşandı duyarlı dostlar klinik masrafları için destekte bulundu. Emar çekildi ama maalesef kötü huylu tümör oldugu tespit edildi ve yapacak bir yoktuOlsun geri kalan ömründe en iyi şekilde yaşasın diye yaşam savaşına devam ediyoruz ve ona şans veriyoruz.

Tabii sorumluluğum altındaki tüm canlılara bu şansı vermek benim misyonum.
Ben bunun için Yedikule nin gönüllü annesiyim. Kalan macunu buzdolabında saklıyoruz , her gün püre mama ile karıştırıp vereceğiz sonra da normal yemek vereceğiz.
Umarım emeklerimiz boşa çıkmaz ve şifa olur tüm hastalarımıza.


DUYARLI dostlarımızdan püre mama ,yaş mama rica ediyoruz.
www.yedikulehayvanbarinagi.com
Yedikule sahil yolu Yedikule sur dibi
Olcay.meral@gmail.com
05357126390


Bu arada sargı bezi flaster pansuman için istemiştik bu tür bir malzemeden hiç kimse yollamadıBelki yollamak isteyen arkadaşlar o kadar gelen giden var gelmiştir bu malzemelerden diye düşünebilirler. 3 gün önce yayınladığım ilaç listelerinin onlarca paylaşıma rağmen 1 tanesi bile bize ulaşmadı. SadeceUras Fulden Hn dan merhemler geldi🙏kendisine teşekkür ediyoruz.