BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
02 ARALIK 2007 / 13:13

Tarçın'dan selamlar

Tarçın yeni evine,Turbo abisine çok çabuk uyum sağladı. Daha arabaylaeve gelirken ne kadar oyuncu olduğunu gösterdi bize, yol boyunca bir camdan diğerine atladı ve sürekli gelen geçen herşeye havladı. Hala da değişen birşey yok, evden biri arabanın kapısını açar açmaz Tarçın büyük bi zevklearabada yerini alıyor.

Turbo (diğer köpeğimiz) ilk gün evin yeni üyesini biraz garipsedi fakat aradan bir kaç gün geçince çok iyi dost oldular. Şimdi akşam hava biraz serinler serinlemez deli gibi koşturup oynamaya başlıyorlar. Tarçın küçük
boyuna rağmen Turbo'ya çok iyi bi rakip ve hiç bir şekilde altta kalmıyor.Hatta söz konusu yemek olunca önce kendi yemeğini bitiriyor sonra da Turbo'nun artıklarına göz dikiyor.Felaket oburrrr... Hatta Kiraz, salatalık, domates favorileri arasında yer alıyor.

Geçenlerde bir kere de yüzmeye gittik ve deniz Tarçın'nın çok hoşuna gitti.Tarçının bizi eğlendiren bir başka huyuysa (herhalde cinsinden kaynaklanan bir özellik) evin üstünden kuş uçurtmuyor. Sadece kuş olsa
iyi, uçak geçse yine kıyameti kopartıyor =)

Ancak ne yazıkki herşey güzel haberlerle sınırlı değil. Tarçın ve pisi otlarıyla başa çıkamıyoruz. Şimdiye kadar iki kez kulağına pisi otu kaçması sonucu ufak operasyonlar geçirdi. Bahçedeki pisi otlarını temizlemeye çalıştık fakat bu da yeterli olmadı. O yüzden şimdi tarçının bahçe gezintilerini sınırlamak zorunda kaldık. Sadece tasmasıyla çıkarıp gezdiriyoruz.En azından veteriner hekiminin dediği gibi bu otların en tehlikeli olduğu bu aylarda.

Tarçından haberler şimdilik bu kadar. Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim, yardımlarınız için kendimiz ve Tarçın adına teşekkür ederim.Hoşçakalın..

Melis Kaya

sunshine
10 Haziran 2007

Bu köşeye yazılarınızı göndermek için meralolcay@mynet.com