BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
13 NİSAN 2010 / 00:19

Sam den mektup var!

Yeni adım Sam ,eski adımı kimse bilmiyor hayırsız sahibimden başka o da beni silmişti zaten .Yedikule Darülacezesinde 5 senedir barınıyordum kimse beni seçmedi istemedi evine nedense?.
Önce  kader arkadaşım charlie nin şansı döndü ,Petra anne ilk önce onu gördü, sen çok yaşlısın haydi bize dedi ben de baktım ama o an beni görmedi .1 hafta kadar sonra petra anne tekrar girdi Darülaceze odasına  şöyle bir baktı bu sefer beni gördü ohhh be sonunda beni de gördü dedim içimden, beni kucağına laldı, aynı charliye yaptıkları gibi Meral Anne beni de traş etti (Tabii eşek traşı derler ya, aynı öyle:)şaka şaka Meral anne kızma güzel traş ettin ama gene de  maymuna benzedim:)neyse arabaya bindik uzun bir yolculuk yaptık. Petra Anne beni eve götürdü. Yeni hayatımın ilk günü sona erdi.Herkes yatmaya hazırlanıyor ben de size yeni hayatımı anlatayım dedim. ..Burada  bi kaç tane daha arkadaşım yaşıyor.Arkadaşlarım hemen bana 'HOŞGELDİN'e koştular.Oh rahatladım doğrusu bana çok sıcak davrandılar.Maggy,Louis,Charlie ve evin küçük prensesi Lady. Lady' de benim gibi çok yaşlı (veteriner amca en az 16 yaşındasın demiş:)).Yedikule Hayvan Barınak'ından bir sene önce buraya gelmiş.Charlie'de en az 15 yaşlarında.O da Yedikule Huzurevi'nden gelmişti zaten oda arkadaşım:). Yanlız Charlie yaşlı olmasının dışında hem kör hem de sağır bir arkadaş.Bir de Cafo var,evin kedisi.O bile bana iyi davrandı.Beni kokladı,kokumu içine içine çekti.Anladım ki arkadaşız:) Yarın havalar güzel dedi Petra Anne,bol bol bahçede gezebilip, güneşlenebilecekmişiz.Charlie ve ben çimeni,toprağı çok özledik... 
Burada bizi sevenler çok.Yasemin abla,Teoman abi ,evin ufak çocuğu Talu abi ve tabi ki Petra anne.Petra anne barınaktaki  yaşlılara çok üzülüyor.Keşke başkaları da siz yaşlıları sahip edinse de son günlerinizde sıcak bi yuva da, huzurlu günler geçirseniz diyor.Bunu çoktan hak ettiğimizi düşünüyor.
Eminim burada çok güzel günler geçireceğim.Senelerden sonra gerçek bir yuva buldum. Beni seven ve bana bakıcak  insanlar buldum.Çok mutluyum.Gerisi barınaktaki moruk arkadaşlarımın başına:))
charlie 3sam-çarli-