BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
09 ARALIK 2011 / 08:24

lucky den mektup var:)

Barınağımızın maskotlarından  gözleri şehla kızımız  lucky yuva buldu,ve aynı gün mektubu da geldi:)
Meral anne ,
Yeni ailemle ile ilk gunümüz gayet keyifli ve yogun gecti . Barınaktan ayrılır ayrılmaz hemen kuaföre gittik . Güzel bir banyo yaptım . O kadar hareketliydim ki orada fotograf çekmediler beni  tutmaktan . Pırıl pırıl olup güzelliğime güzellik katıldıktan sonra beni alıp veteriner abilerime götürdüler :) bir ilgi bir sevgiyle karşılandım ki sorma :)) hemen biskuvilerle şimarttilar beni :) bu arada ben kenarda duran çiğneme kemiklerinden de bir tane yürütüp afiyetle yedim :)) önce güzelce muayene ettiler beni arada bolca naza çektim tabii ki kendimi :) sonra sevgili yeni ailem benim icin alışveriş yaptılar . Kocaman yumuşacik bir yatak , ödül biskuvileri , şık bir tasma , oyuncak , mama , mama kapları tarak ne lazımsa hepsini aldılar . Hekimlerimin gelen hasta sahiplerinin ve tabii ki yeni ailemin gözbebeği oluverdim birden :)) herkes güzel gözlerime bakıp bakıp bana sevgilerini sundu :)) bir de beni yavru sananlar oldu ee bodur tavuk her dem taze tabii ki :) Bu arada sali gunu buyuk bir hekim amca gelecekmis gozlerime bakmak icin :) sali gunu yine bol bol simartilacagim demek ki :) gunün sonunda yeni evime geldim .once heryeri güzelce bir keşfettikten sonra bir baktım su mama herseyim önümde ikramda kusur etmediler tabii . Bir de baktım ki güzelim yumuşacik yatak orada yorulmuşum tabii hemen guzel bir uyku çektim :) uyandıktan sonra karnimi doyurdum bir guzel bir de yürüyüşe çıktık beraber , çok sevimli insanlar bunlar sokağa tuvaletimi yaptikça beni sevip bisküvi verdiler :))) eve döndükten sonra rüçhan abla evine gitti . Ben yeni babamla birlikte bütün evi gezdim gezdim yoruldum :) artık yatma vakti pofuduk yatağım beni bekler .
Bu arada dilerim bütün arkadaslarım benim gibi onları sevecek ve rahat ettirecek aileler bulurlar kendilerine simdilik en büyük duam budur .
Hepinize benimle ilgilendiğiniz bunca zaman bana aile olduğunuz ve yeni evime aileme kavuşmama yardımcı olduğunuz icin minnettarim Meral annecigim basta sen , Derya ablam , Betül ablam , tüm gönüllüler ve tüm çalışanlara ...Sizleri seviyorum

Hepinize iyi geceler :)

Lucy ....

Not : birkaç fotografı gönderiyoruz :)) umarım beğenirsiniz :)