BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
10 EYLÜL 2008 / 12:11

Karamel

size ekte ailemizin yeni ferdinin resimlerini gönderiyorum. oğlumuz evine çok çabuk alıştı, hatta 2 günde tuvaletini söylemeyi dahi öğrendi.

bu arada kızımız isminin karamel olmasını istediği için karamel demeye başladık , o kadar tatlıki karamel ismi ona çok yakıştı.
karamel evi ve bahçeyi çok seviyor, hatta komşularımızın dahi ilgisini çekmeyi başardı. onu çok seviyoruz, umarız uzun yıllar sağlık içinde bizimle yaşar.

sizede karamele sahip olmamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. çok önemli bir iş yapıyorsunuz, size bu kutsal görevinizde başarılar dileriz. bundan böyle bütün kalbimizle elimizden geldiğince yanınızda olacağız. umarım insanlar yedikuledeki hayvanlar için yaratılmış cenneti görmeye gelir. emekleriniz için hepinize teşekkürler , teşekkürler gönüllü yöneticiler, teşekkürler değişik katkılarda bulunan hayvanseverler, teşekkürler gönüllü gelip çalışanlar, teşekkürler fatih belediyesi. hepinize hayvanları bu kadar sevdiğiniz ve koruduğunuz için çok teşekkür ederiz.
 
firdevs aktaş