BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
12 HAZİRAN 2010 / 01:07

ilk görüş de üzüm aşkı!

Barınağa ödev için gelmiştik .. Önce Meral hanımla röportaj yaptık sonra dışarı çıkıp hayvanları sevmeye başladık o  anda gördüm üzümü! benim için bir aşktı o:) ilk defa bir köpeğe bukadar yakın hissetmiştim kendimi sahiplenmek için hemen aileme haber verdim.. 
Aynı gün  işlemlere başladım:) Çok geçmedi üzüm artık benimle... Herkese demek istediğim birşey var hayvanları  hiç bir zaman hediye gibi görmeyin onlarda en az sizin kadar sevgiye ilgiye ,ihtiyacı var ne olur onlara  iyi bakın MERAL OLCAY A teşekkürlerimi iletiyorum.
ilker kısıkçılar11haziran
üzüm 1üzüm

 

 

 

 

 

İlker bir Üniversite  öğrencisi ödev olarak seçtiği konu hayvanlar idi.Randevu alarak barınağımıza arkadaşları ile geldi.Röportaj bitince fotoğraf çekmek için bahçeye çıktık ,bir müddet sonra baktım üzümün yanındalar grup olarak.İlker ben üzüm ü çok sevdim almak istiyorum dedi.Ben hemen ahiret sorularıma başladım, ilk konuşmam önyargılı idi ,çünki öğrenciydi,askerlik ,iş ,evlilik vb ileriye dönük sorularımı sordum verdiği cevaplarla tam ikna olmadım .Aileni tanımak istiyorum dedim ve en kısa sürede tanıştık, güvendim .Artık  üzüm yuvasına gidebilirdi.Nitekim İlker bana evden fotolar yolladı duygularını yazdı.Doğru karar verdiğime emin oldum.
Sorumluluğunuzu aldığınız bir canı ,sahiplendirirken başka bir aileye emanet ederken ,neler hissettiğimi anlamanızı rica ediyorum .
O nedenle bu kadar titiz ve hassas davranmam doğal.
Üzüm e ailesi ile sağlıklı uzun mutlu yıllar  diliyorum.