BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
01 HAZİRAN 2009 / 08:14

ice dan mektup var..

Sevgii Meral Anneciğim.
Ben oğlun Buz ama artık ismim değişti ice oldu..Ayşen anne ve Taylan agbi bana çok iyi bakıyorlar merak etme..
Hani barınakta herkes beni yakışıklılığımdan ötürü çok beğeniyordu ya ,ama ayağımın hafif aksadığını öğrenince  vazgeçiyorlardı . Belki de  benden utanırlar diye vazgeçiyorlardı, senin de için için üzüldüğünü biliyordum
..Ama artık  şansım döndü..
Tijel anneye arkadaşım kukiyi sahiplendirmiştin ya  (kuki de trafik kazası geçiren kalçasında hafif problem olan husky kızımız ),ona komşu oldum ben..Gündüz ikimiz çok güzel oynuyoruz sonra ayşen anne ,tijel anne taylan agbi ile arabaya biniyoruz ,sahilde geziyor koşuyoruz ,ayağım da artık daha iyi olmaya başladı sen zaten söylüyordun buz 2 kez ameliyat oldu iyileşti sadece ayağının üstüne basmaya korkuyor diye ..
Evet  meral anne aynen öyle korkuyordum ,ama şimdi basabiliyorum ,taylan agbiyi çok seviyorum o da beni çok seviyor..
Taylan agbi ben olmadan önce evden dışarı pek çıkmazmış,erken kalkmazmış, şimdi  erken kalkıyor gezmeye gidiyoruz benimle çok mutlu oldugunu ,daha dışa dönük biri olduğunu görebiliyorum..
Yani işe yaramışım haaa:)bilgin olsun...
Daha neler yapıyorum bir bilsen bir gün önceki kalmış yemeği yemiyorum taze yemek istiyorum özellikle prinç pilavı köfte vb (sanki barınakta ne bulursam yediğim günlerin acısını çıkarıyorum)nazımı da çekiyorlar..Beni merak etme ben çokk iyiyim ....1 haziran pazartesi..
                                                                                                       resim-2419.jpg
ice1.jpg