BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
30 MART 2010 / 09:11

herkül den mektup var!

Merhaba MeraL abLa ben Ebru..HerküLün büyük abLası..(:
ÖnceLikLe herşey yoLunda gidiyo..Hiç merak etmeyin.Bugün Herkülle 2.günümüz..Ama sanki 40 yıLdır bizimLeymiş gibi geçiyo zaman.HerküL çok sakin çok usLu bir köpekçik.(: Bütün aiLe herküLe bayıLdı..Eminim ki HerküLde bizi çok sevdi..Ama annemi bi başka sevdi.O ne derse yapıyo..Hiç ayrıLmıyo peşinden.Oyun oynuyo.YaLıyo..ÖyLe tatLı öyLe masum ki..Şimdi sizinLe biraz konuşmak istiyo..(: En iyisi sizi yanLız bırakıyım..(:
 
Meral abla ben Herkül..
Sizi çook özlediim.Ama burda çok mutluyum.İnci annem her istediğimi yapıyo benim. Eve ilk geldiğimde evi şöyle bi dolaştım.Her yeri kokladım.(: İlk gördüğüm yere çişimi yaptım. Ama İnci anne ve Ebru abla hemen temizleyip bana nereye yapmam gerektiğini öğretmek için çabalıyolar..Bende öğrenmek için uğraşıyorum. Onlarda sabırla gösteriyolar. Murat Babamı fazla göremiycemi anladım. Sadece akşamları görüyorum.İşe gittiğini duydum.Zil çaldığında hemen camın oraya gidiyorum.Sonra kapıya zıplıyorum.Babamın geldiğini anlıyorum..:) Kapıda karşılıyorum babamı. Çok seviyo beni babam.:)
İnci anne ve Ebru abla aynı saatte yemeğimi veriyolar.Ve doyana kadarda yiyorum.Onları hiç üzmüyorum Meral abla.Onlarda beni üzmüyolar.Gece ise Murat babamın yanında uyudum.Çok rahattı yatağım.Ama duyduğuma göre haftasonu bana yatak almaya gideceklermiş. Sabah Ebru ablayı yalayarak uyandırıyorum ve inanırmısın hiçte şikayetçi değil bu durumdan.O mutluysa banada yalamak düşer..:):) İlk günüm böyle geçti Meral abla.Beni hiç merak etmeyin.Çok mutluyum..En yakın zamanda ziyaretinize gelicem. İnşallah bütün arkadaşlarım benim gibi şanslı olup mutlu bi ailenin evinde yaşarlar..Sizi çok seviyorum..Ben yatmaya gidiyorum iyi geceler..:)Resim 667

MeraL abLa tekrar ben geLdim.Herkülün ablası Ebru..:)
Herkül uyumaya gitti.:) Bende bi teşekkür etmek istedim.Bize Herkülü tanıma şansı verdiğiniz için,bu güzel inanılmaz duyguları bize tattırdığınız için bütün ailem adına size çok teşekkür ediyorum. İnanın sonuna kadar Herkül bizimle kalacak..Hiç bi güç O'nu bizden almaya yetmez..