BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
24 ŞUBAT 2009 / 12:22

gönüllü pes etmez

Gönüllü pes etmez dedim ama alaska pes etti.Maalesef bu akşam melek oldu.O kadar ilgi alakaya rağmen yaşamak istemedi çok üzgünüz..26.şubat..

 XXXXX.. hastahanesinin, temel bilimler binasının arka kısmında,  tıp fakültesi öğrencileri tarafından fark edilip haber verilmesiyle gidip aldığımız alaska nın son durumu..

Gülder anne hala yemek yememek de direnen, intihar eden alaska için her gün barınağa geliyor evde pişirdiği yemeklerle .Farklı farklı lezzetlerle iştihanı açmaya çalışıyor dün ki maması süt,yumurta,bal dan oluşan gıdaydı.

Alaskanın  ,klinik,kafes vb hastahane ortamını hatırlatan mekanlara fobisi var  (hastahanede başına ne geldi bilmiyoruz umarız aklıma gelen şey olmamıştır deney vb))felçli evinin bahçesinde  kar-yağmur soğuk demeden serum bitene dek başında duruyor, moral veriyor ki yalnız hissetmesin kendini umarım başarılı olur .

Alaska -husky ırkı köpekler çok hassas oluyorlar ve terk edilmek onlar için büyük yıkım.

Ve bugun 15. gün hala yemiyor ve her gün 2 şişe serum veriyoruz.Bir yuvası olsa belki hayata tutanacak gülder annenin fedakarlığı bir nebzede olsa moral  veriyor ama acil yuva ihtiyacı var alaskanın..