BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
04 KASIM 2009 / 09:55

frodo ile aşk hikayesi

Merhabalar ,
    Size anca yazma fırsatı bulabildim. Öncelikle söyleyeyim herşey yolunda.Çok mutluyuz.Frodo ile hayat daha anlamlı oldu. Bilmeyenler için hikayemizi anlatmak,yeni hayatımızdan bikaç kareyi paylaşmak istedim;
  Özel hayatımda yaşadığım trajik ayrılık sonrası tedavi sürecimde buldum internet sitenizi. Hamilik sistemi dikkatimi çekti. Bir faydam dokunursa kendimi iyi hissedebileceğimi düşündüm.25/10/2009 Pazar günü biraz da çekinerek barınağa geldim. Ofisin kapısında Meral Hanım ı beklerken kenarda bebek yatağının içinde Frodo ile göz göze geldik. tek kelimeyle ilk görüşte aşk diyebilirim o an için. Yanlış tedavi sonucu felçli kaldığını, bunun üstüne sesi çıkmasın diye ses telleride alınarak terkedildiğini,Ankara dan geldiğini öğrendim. O gün kucağıma aldım bir sandalyeye oturduk.Sanırım 2 saat kadar kaldık. Bakıştık,koklaştık,tanıştık. Bir sonraki haftasonu eve götüreceğim konusunda sözleşerek ayrıldık. Tüm hafta aklımda Frodo ile işe gittim geldim. Geçtiğimiz Cumartesi 31/10/2009 akşamı iş çıkışı onu aldım. Pazartesi işe giderken barınağa geri getirecektim ama... Ama hava çok soğuktu. Fırtına vardı. Çok yağmur yağıyordu. Onu nasıl geri götürürdüm. Eve gittiğimde ailemden rica ettim onlarda onu çok sevdiler. Öyle sıcak kanlı ki. Sevgiye aç. Sevildikçe şımarıyor hoşuna gidiyor. Gözlerindeki ışık parlaklaşıyor.
    Ve Frodo kaldı. İyiki kaldı. Şimdi gündüzleri anneannesi ile televizyon karşısında siesta yapıyor. Yiyor, içiyor, yatıyor ,sevin beni diyor,oyuncaklarıyla oynuyor.Sevildiğinde sesi çıktığınca teşekkür ediyor. Ben mi?  Ben gündüzleri akşamı zor ediyorum. İş çıkışı oyalanmadan oğlumun yanına atıyorum kendimi. Merdivenlerden çıkarken sesi gelmeye başlıyor. Sonrasında anlatılmaz bi mutluluk. Taa ki uyuyana kadar.
    Benim oğlum malesef koşamıyor. Zıplayamıyor. Yaramazlık yapamıyor. Ama benim için ailem ile birlikte yeryüzündeki en güzel,en sevilesi varlık artık.Ailemizin yeni üyesi.Onun sevgisiyle toparlandım.İlaçlarımı artık kullanmıyorum. İhtiyaç duymuyorum çünkü. İlaçlarımı içip uyumak yerine oğlumla zaman geçiriyorum.İçim çok rahat şimdi. beni hiçbir koşul olmaksızın,karşılık beklemeksizin sevdiğini biliyorum. ve artık daha da eminim ki zarar onlardan değil, insanlardan geliyor malesef. Onun bu hale gelmesine neden olan varlıklar,paralarına kıyıp birde ses tellerini aldırmışlar sesi çıkmasın diye.Ve terketmişler.Ve bu varlıklar aramızda "biz insanız" diye dolaşıyorlar. Asıl beni ürküten bu. Frodo ise tüm o acılara gördüğü haksızlığa ve kötü muameleye rağmen beni sevebiliyor. Nefes aldığı için şanslıyım. Ona sahip olduğum içinde. Şimdi tüm bunları yaşamam gerekiyordu diye üşünüyorum. Yoksa onunla tanışamayacaktım.
    Oğluşumla güzel havalarda ziyaretinize gelicez mutlaka. Bende hep yakınlarınızda olucam bundan sonra. Hiçbir çıkarınız olmamasına rağmen onlara bu şefkati ve sevgiyi verdiğiniz için size,hepinize teşekkür ederim. İyiki varsınız. Sizin gibi insanların hala varolduğunu bilmek güzel.Çok güzel.tugba ve frodo
    Sevgilerimle,
 
 
    Tuğba IĞSIZ
frodo