BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
18 KASIM 2010 / 18:34

Dostlarım

Bir kez daha güneş battı bizim evde. Yaşlı ve kimsenin istemediği sakat hayvanları alırken bu acıyı defalarca yaşayacağınızı biliyorsunuz... Ama öyle özel bir duygu ki.. bir gün daha yaşaman için çok şey verirdim hayatımdan.
 
2 sene önceydi Hasdal Cehenneminde onu görüp istediğimizde, en fazla 3 ay yaşar dendi. ama biz onu o bizi o kadar çok sevdi ki tam 2 sene beraber yaşadık. Hiç üzmedi bizi.. Beraber tatile gittik, yazlar, kışlar atlattık. Gerzek komşular ile beraber savaştık. O bu dünyanın en güzel 2. köpeğiydi. Şimdi dünyanın en güzel köpeği ile beraberlerdir umarım.
 
Dostlarım size söz veriyorum yaşadığım sürece her zaman sizlerin daha iyi yaşamanız için hep savaşacağım. Şimdi seni istemeyen komşular kına yaksınlar, seni Hasdal Cehennemine çöp gibi atan eski sahiplerini bulup senin ne kadar güzel bir çocuk olduğunu anlatmak isterdim. 2 Senede neler kaçırdıklarını anlatmak isterdim. Sarılıp boyunlarına bu 2 seneyi bu kadar güzel geçirmeme sebep oldukları için onlara teşekkür etmek isterdim.
 
Güzel koca kafalı oğlum iyi ki hayatıma girdin. Hep mutlu ettin beni. Umarım bir gün yine gelirsin evimize... Çok acı çekiyorum. Bahçe bomboş geliyor.. ama her acı gibi bu da geçecek.. Durmak yok.. bu savaşa devam... Sen de hep bizimle olacaksın. Umarım şimdi Dost Abin seni karşılamış gezdiriyordur.
 
Yalvarırım yaşlı ve sakat hayvanlarınızı sokağa atmayın. Kimse bir gün yaşlanacağını unutmasın !
 
Tolga Öztorun