BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
02 ARALIK 2007 / 12:53

Çıtır

Merhabalar,

Bizim kız kocaman oldu, 4 ayını doldurmadan 15 kilo civarında ve yağdan eser yok, çevik, atletik.. hayatımızın baş köşesine yerleşti, tüm kararlarımızın belirleyici faktörü --evet, mesela taşınmak üzere ev ararken, bir-iki evden, Çıtır yüzünden vazgeçmek durumunda kaldık, hatta "bir dostunuza verin köpeğinizi" diyen bir evsahibini hala için için dövme planları yapıyoruz J .. Şaka bir yana, öyle bir daire bulduk ki, tam bizimkine göre, 110 metrekare terası var, güneş alan gölge alan yerleri ayrı ayrı, apartmandan inince hemen park var, birsürü arkadaşı var, ayrıca apartman köpek cenneti 4-5 tane var, resmen havlama yarışı yapıyorlar, yani karışan görüşen yok, hatta giriş katının köpeği, biz park eder etmez gelip tekerleğimize çiş yapıyor :)

Çıtır son derece de akıllı. Çok uzattım yazımı ama, şu hikayeyi anlatmazsam çatlarım: bir gün evde kağıt gazete falan paralamış. Ben gelince toplamak için küçük bir çöp sepeti getirdim ortaya, kağıtları tek tek alıp içine atıyorum, baktım bu da ağzıyla kağıtları alıp alıp sepetin içine atıyor; inanamadım Meral Hanım, çocuğa söyleseniz yaptıramazsınız.

Anlayacağınız, çok çok mutluyuz, yapabileceğim en iyi şeylerden birini yapmışım 3 ay önce size uğrayıp Çıtır'ı ailemize eklemekle. Fotoğraflar ekte. Çok büyümüş değil mi? (Evet, uyandığımda, tüm yastığımı kaplamış buluyorum-beni yatağın kenarına bir yerlere iterek uyumayı çok seviyor) (İki tane resimde daha ufak, onlar daha önceye ait, bir gün ofisime götürmüştüm, stajyerlik yaptı bana o gün ve ofisin en popüler elemanı oldu)

Sevgiler

Şebnem Çakar

24.04.2007

Bu köşeye yazılarınızı göndermek için meralolcay@mynet.com