BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
30 TEMMUZ 2010 / 08:42

bu gün ki gönüllülerimiz :))))

Havalar çok sıcak , nem had safhada yapış yapış ortalık.Bugün  gönüllü  kalabalığı var ,bazen de hiç kimse yok .
Oysa  aynı gün herkes gelmese , ben bazı günler tek kalmasam ne iyi olacak bu  da umarım düzene girecek ve  tek kalıp zorlanmayacağım.
Gönüllülerimizden Sema ve Bilge anne derin detay temizliğine girmişler  kaniş bölümünde fotograflarının çekildiğinin bile farkında değiller ne kadar mutlu olduklarını görmemek mümkün mü :)
Gonca abla ve Sibel anne  hastaların kliniğe gitmesinde refakat ettiler moral verdiler.Bebek kasabası ,müşahade bölümlerine ,bulaşık yıkanmasına kadın elini değdirdiler.
Yaşasın Amazonlar!!! kadın detaycıdır ,kadın çalışkandır ,kadın duygusaldır,kadın şevkatlidir,kadın yaratıcıdır .....dahası da var ama erkek arkadaşlar şimdi feminist vb demesin bana o nedenle şimdilik bu kadar :)
Petra anne Marmara Ereğlisinden yazlıkdan kalkmış gelmiş aileyi özlemiş bebeklerin  emzirilmesi ,etraf toparlanması vb,
Küçük  gönüllüm Gizem  bıkmadan usanmadan hep yanımda  neredeyse haftanın 6 günü bazen 7 oluyor her işi yapar mok temizler ,traşa yardım eder,mama verir tam teşekküllü kameraman cevat kelle :) misali barınak da her yer onun  ilgi alanı ve başarıyor da kerata:)
Ara sıra  saçma sapan face de yazılar yazıyor ,uyarıyorum anne olarak  hemen toparlanıyor.
Eee kolay değil  gençliğin verdiği enerji fazlası diyelim !


Bana hep soruyorlar gönüllü olmak istiyorum ne iş yapacağım ben de diyorum ki hele bir gelinnn size gününüzü gösterelim :)
Yorgunlukdan kolunuzu bile oynatamıyacak hale gelene kadar iş var  barınakda.Yeterki siz çalışmak isteyin .
 Bu yazımın devamı gelecek ,gönüllülerimizin yaptıkları işlerle ilgili çok yakında biraz merak edin dermişim :)
29temmuz perşembe