BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
14 KASIM 2013 / 09:14

Begüm anne maratonda yedikule için koştu!

17 KASIM MARATONUNDA YEDİKULE BARINAK İÇİN KOŞAN BEGÜM ANNENİN HEDEFE ULAŞMASINA ÇOK AZ KALDI DESTEK BEKLİYORUZ
Hedeflenen miktarı toplayabilirse Begüm anne barınağın 15 bölümünün su ve mama kapları paslanmaz çelik den olacak  Fakat gönlümüz tüm bölümlerin bu kablara kavuşmasını istiyor  Destek çok olursa hedefin üstüne çıkılabilirse daha çok sayıda paslanmaz çelik kab yaptırabiliriz Begüm anne maratonda yedikule için koşuyor Şimdiden teşekkürler
http://www.indiegogo.com/projects/yedikule-hayvan-barinagi-icin-kosuyorum-running-for-yedikule-animal-shelter
Gönüllümüz Begüm anne YEDİKULE HAYVAN BARINAGI  için 17 KASIM PAZAR günü yapılacak olan
İSTANBUL MARATONU na   katılıyor ve  barınağımız için koşuyor destek bekliyoruz.
Begüm anne amacını şöyle açıklıyor :Detaylar linkde dir
http://www.indiegogo.com/projects/yedikule-hayvan-barinagi-icin-kosuyorum-running-for-yedikule-animal-shelter
"İlk maratonumu sokak hayvanlarına farkındalık getirmek  ve Yedikule Hayvan Barınağı’na destek olmak için koşuyorum. Bu maraton benim ve Yedikule için ilk olacaktır!  İstanbul Maratonu’nda Yedikule Barınağı için koşan ilk koşucu olmaktan mutluluk duyuyorum.
****
I am running for Yedikule Animal Shelter and would like to ask for your support.  This is a first for both myself and Yedikule!  For my first marathon, I have the honour to be the first runner to approach and run for Yedikule at the Istanbul Marathon


Hedefim:
İstanbul Maratonu ile Yedikule Hayvan Barınağı için $1000 bağış toplamak ve bu toplanan para ile köpeklere yepyeni çelik kaplar almaktır!  Şu anda, barınakta su ve yemek için çoğunlukla plastik kaplar bulunuyor.  Köpekler plastik kapları kemiriyor, ayrıca bu kapları da temizlemek zor.  Çelik kaplar çok daha dayanıklı ve hijyenik!
Destekte bulunarak, hem barınaktaki köpeklere daha temiz kaplar sunacak, hemde mahallemizdeki çelik ustasına destek olacaksınız!  Meral Abla mimar olduğu için, çelik kapları barınağa uygun olarak tasarlayacak bu kapları işinin ehli çelik üstadına yaptıracak! Kaplar hazır olunca makbuzları ve fotoğrafları bu sayfaya ekleyeceğiz!İstediğiniz miktarı bağışladığınızda, desteğiniz için, Yedikule'den size özel sertifika gelecektir (Ayrıca, birçok mutlu kuyruklardan size sevgi gönderilecektir!). Bu barınaktaki hayvanlar için küçük bir adım ama inanıyorum ki, maraton gibi küçük adımlar ile büyük pozitif bir etki yaratabiliriz!
****

My goal is to raise $1,000 to purchase shiny, new stainless steel bowls for the doggies! Currently, food and water are served in plastic cups. These plastic cups are not durable because the dogs chew on them and they are hard to clean.  Stainless steel bowls are more durable and more hygienic! 

By donating, you will help us in providing a more hygienic environment for the dogs and supporting our local craftsman too!  Since Meral is an architect, she is going to design the bowls so they are suitable to the different environments at the shelter, and we will work with a local metal craftsman to have them made!  We will post the receipts and photos of the metal bowls once they are made!

Donate any amount that you would like and receive a Certificate of Appreciation from Yedikule Animal Shelter for your support! (And lots of love from the happy, wagging tails too!) This is a small step for the shelter, however I believe that just like with the marathon, we can make positive changes and increase awareness one-step-at-a-time!
Hedeflenen miktarı toplayabilirse Begüm anne barınağın 15 bölümünün su ve mama kapları paslanmaz çelik den olacak  :)  Fakat  gönlümüz  tüm bölümlerin bu kablara kavuşmasını istiyor  :)  Destek çok olursa hedefin üstüne çıkılabilirse  daha çok sayıda kab yaptırabiliriz :) Şimdiden teşekkürler