BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
24 TEMMUZ 2017 / 12:42

Şanslı

İlginç bir yuvalanma hikayesi. Nimet anne, İstanbul'dan seferihisara taşındı. Ara ara İstanbul'a geliyor idi. Bu sefer geldiğinde mezar ziyareti için Arnavutköy Gaziosmanpaşa civarına gittiğinde çorak arazide iskelet halde küpeli köpek görüyor. Çok üzülüyor, eve gidiyor. Aklı onda tekrar dönüyor araziye köpek aynı yerde. Taksi ile getiriyor yedikuleye.

Hayvanı gördüğün an şok oldum çok güzel büyük ihtimal sahipli köpekti, atıldı. Yemek bulamadığı için bu hale düştü. Hemen odama aldım su mama koydum. Deliler gibi yedi çok açmış. "Ne yapacağım bu köpeği" derken, birden "senin evin Bahçeli kader karşına çıkartmış sen sahiplen" dedim. Ama nasıl götürecem dedi "ben sana pet nakil bulurum" dedim. Hemen Cahit baba yı aradım "tabii yardımcı olurum" dedi ve hemen geldi Süeda anneyi de alarak yola çıktılar.

Mutlu son KIZIMIZ mutlu Mesut yuvasında. Kızımızın ismini ŞANSLI koydum. Şanslı nimet anne ile ölene dek terk edilme korkusu olmadan yaşayacak. Sevgisiz , aç, susuz kalmayacak. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

203689733641115378_o