BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
07 TEMMUZ 2008 / 12:30

nereden nereye şanslı kukiBalkız yaklaşık 6-7 ay önce xxxx bir varoş semtte başıboş dolaşırken bir hayvansever tarafından bulunmuştu.

Sanırım çalınmıştı ve kaçtı ve bir şekilde barınağımıza yolu düştü .

Bulan arkadaş erkek sanıyordu herhalde ismini tony koymuştu oysa kızdı biz ismini balkız koyduk .Gözleri bal rengiydi ve ender bulunan kızıl renkli bir terrierdi.

Bir gün çocuklu bir aile köpek almak için barınağımıza geldiğinde önce pakizeyi gösterdim beğendiler ama çocukların küçük olduğunu ve pakizenin şişman olduğunu göz önüne alarak vazgeçtim. O an aklıma balkız geldi hemde arka bölümlerde olmasına ragmen, hemen getirdim çok beğendiler ve işlemleri yaptık kızımız yuvalandı.Çok zeki bir köpecik çıktı asla eve çiş kaka yapmıyor sofraya yemek için oturuldugunda insanları taciz etmiyor bir kenarda yemeginin verilmesini bekliyormuş şaşırdım enteresan bir şey bu kadar eğitimli bir köpek nasıl sokaklara düşerdi.

resim-2500.jpgresim-2497.jpg

Aile sürekli bana resimler gönderiyor bilgi veriyordu.6 temmuz pazar günü o güzergahda daha önce sahiplendirdiğim 4 köpeği ziyaret etme proğramı yaptım.Ve ilk adı tony-bizdeki adı balkız yeni evindeki adı kuki olan köpeğimizi ziyarete gittim

Muhteşem bir yerde yaşıyor yeşillikler içinde ve çok mutlu olduğunu gördüm .Kuki Büyük agabey Mustafa nın Küçük agabey Ömerin kucagından inmiyor.

Kendilerine çok teşekkür ediyor sahipsiz bir köpeciğine yuvalarını açtılar her zaman yapılanın aksine pet shop yerine barınagı tercih ettikleri için.