BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
02 HAZİRAN 2010 / 19:47

messi nin hikayesi

Messi bizdeki ismi Roky 3 ay önce Fatih Fevzi Paşa caddesi üzerinde şaşkın vaziyette dolaşırken bulundu ve ihbar üzerine hemen ekiplerimiz köpeciği alıp barınağa getirdi.Boynunda çamaşır ipi vardı.
Arabadan indirirken ipinden sıyrılıp atladı kaçtı ne yapacağımızı şaşırdık  arkasından koştuk ama yetişemedik Ekipden Bayram ağabey araba ile arkasından gitti ve 3 km sonra Samatya Balıkçıların orada yakaladı.Rahat bir nefes aldık yoksa vicdan azabından mafolacaktım.
Hemen ofise aldım yemek su koydum ertesi gün  bu köpeciği görüp ihbarı yapan arkadaşın iş arkadaşı köpeği almak istediğini belirtti ve geldi .Köpeği verdik 3 ay o arkadaş da kaldı fakat yuvasına uyum sağlayamadığından sürekli kaçmış ilanlarla tekrar bulmuşlar.
Bir kez daha kaçma ihtimaline karşı köpecik barınağımıza iade edildi.
Ofis kısmında onunla tekrar iletişim kurup korkusunu yenmeye çalıştım fotoğrafını çekip yuva aramak için daha erken diye düşündüm.
Pazar günü bir aile ( Tahsin bey ve eşi )bir dost edinmek amacıyla barınağımıza geldi.Gerekli başvuruyu yapmıştı.Sohbet ettik ve ne istediklerini anladım roky i gösterdim korkudan koltuğun altına sinmiş vaziyette idi.Hemen elektrik aldılar beğendiler sahiplenme işlemlerini bitirdik ve mutlu mesut yuvalarına gittiler.Sağolsun hemen messinin fotograflarını gönderdiler içim rahat etsin diye.
Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
messimessi2