BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
06 ŞUBAT 2017 / 11:45

Kuki

Özgür bey Almanya da yaşıyormuş 6 ay önce tesadüfen İstanbul'da gezerken ,sokakta bir ev köpeği görüyor başıboş Araştırıyor sahipsiz olduğunu öğreniyor. Fakat 2 gün sonra Almanya'ya dönecek. Aklı, yüreği o köpekte kalıyor üzülerek ayrılıyor Türkiye'den. 2 ay kadar sonra ben bir köpek için yuva arıyor ilanı paylaşıyorum ,özgür bey den hemen "nereden geldi hangi tarihlerde geldi" vb sorular soran bir mail alıyorum. Ben Ayrıntılı bilgiler içeren cevap yazınca o köpeğin, benim yuva arıyor ilanı yayınladığım köpek olduğu anlaşılıyor. Özgür bey "ne olur onu yanıma almam için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım ,onunla aramda bir gönül bağı oluştu bana yardımcı olun" dedi.
Ben de "4 ay gibi uzun bir süre beklemeniz Lazım kan tahlilleri vb" diye cevap yazdım. "Beklerim ben pes etmeden her tür prosedüre hazırım" deyince mutlu oldum. İşlemlere başladık ve 4 ay sonra Almanya'dan özgür bey geldi. Kuki ye kavuştu ertesi gün uçağı ile Almanya'ya uçtular ve aile tamamlandı. Artık Yedikuleli KUKİ nin bir de arkadaşı oldu BENNY


Vermek istediğim mesaj;
insan hayatın da işte budediğiniz olaylar, anlar olabilir. Asla pes etmeyin SABIRLI olun Sonuç manevi mutluluk ve huzur olacak İnanın.