BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
08 EYLÜL 2016 / 12:55

Kuki

Bazı hayvanlar çok kısmetlidir hemen yuva bulur ,ama önemli olan gittiği evde kalıcı olmasıdır.
Kuki kız 3 kez yuva buldu ve hep geri geldi ilk evinde merdivenden çıkmak istememiş kucakta çıkınca evde ilk gördüğü açık kapı mutfak imiş. Oray'a girmiş ,kımıldamadan sabaha kadar ne yemiş ne içmiş  yapışıp kalmış. Oysa son derece sevgi dolu bir köpek idi barınakta.

Bence onu anlamak şans vermek gerekiyordu olmadı tekrar barınağa geldi.
2.ci kısmeti çok cici bir aile idi, fakat Kuki evin erkeğini görünce korkuyor titremeye başlıyordu , demekki sokaga terk edilmeden önceki sahibi erkekti ve şiddet uyguluyordu. Alışamadılar ve Kuki 2. kez geri geldi barınağa.

1 hafta sonra aile tekrar geldi, biz işten izin aldık Kuki ile daha çok ilgilenmek adına onu geri almak istiyoruz dediler .
Çok hoşuma gitti pes etmemeleri👍 tekrar verdik aileye. Sürekli de görüşüyorduk. Evden sadece 2 saat ayrılmışlar Kuki korkmuş paniklemiş evdeki perdeleri komple aşağı indirmiş. Olmuyor diye son kez iade edildi. Bir daha Kuki yi yuvalandırmayı düşünmüyordum travma yaşamasın diye. Fakat bir aile geldi ve Kuki ye aşık oldu. Her şeyi anlattım zor köpek eminmisiniz sonu tekrar hüsran OLMAMALI dedim. Kararlıyız tecrübeliyiz evde sürekli insan var hiç YALNIZ kalmayacak dediler. Yuvalandırdık tahmin ettiğim gibi korkmuş , yatağın altına girmiş aile hiç üstüne gitmemiş. "Rahat bırakın o size güvenecek ve kendisi sizin yanınıza gelecek." dedim. Haklı çıkmıştım saatler sonra kendisi yanlarına gelmiş sevdirmek için sonraki günlerde .


Her gün biraz daha iyi, aşama aşama ilerleme görülmüş korkusu azalmış hareketlenmiş KISACA özgüveni gelmiş. Kuki nin bu son evi artık çünkü sahipleri ona şans verdi pes etmedi sabretti ve Kuki yi kazandılar. SABIRLA KORUK HELVA OLURMUŞ OLDU😊KUKİ NİN İSMİ LOKUM OLDU ❤️
DARISI TÜM YUVA ARAYAN ÇOCUKLARIMIZIN BAŞINA.