BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
24 ARALIK 2010 / 10:05

felçli yağmur artık yürüyor:))))

11 Ekim 2010 tarihinden 20 aralık 2010 yaklaşık 2.5 ay geçti,
Yağmur çocuk artık ayak da çok mutluyuz .
Pes etmedik ,yağmura emeği geçen  Amerikadan  özel ilaçlarını  getirten Sibel anneye ve onun  biricik kızı Meral e, her gün masajını  yapan metin ağabeye, yürüteci  ile gezdiren moral veren betül ablaya,derya anneye,sema anneye ismini unuttuğum tüm gönüllü anne,baba ve ağabeylerimize  sonsuz teşekkürler .
Yağmur artık ayakları üstüne  rahatlıkla basıyor,hatta koşmak istiyor tabii tedaviye devam biraz daha güçlenmesi gerek kaslarının.

 Her canlıya  yaşam şansı vermek gerekiyor ,aslında yalnış yazdım  bu bir şans değil hak  olmalıdır.Yani Dünyaya gelen her canlının yaşama HAKKI vardır.
Nisan gibi bizi çok bekletmedi 1 sene az değil ama  YAĞMUR  2.5 ayda kalktı ayağa :)
Yedikule ailesi olarak çok mutluyuz, umutluyuz sıra yuva bulmaya geldi haydi bakalım
yağmur görücüye çıktı :)

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/sahiplendirme-sistemimiz/1/11

yağmur felç kaldı 4 kasım2010-
yağmur felç kaldı14 Ekim tarihinde  yağmurlu bir günde  sahil yoluna sahipleri tarafından arabadan çöp gibi atılan zavallı talihsiz köpek YAĞMUR yaptığımız  tedaviler ve özel bakım sayesinde yaşadı ve yaşıyor 20 gündur üstelik.
Önceleri yemek yemiyordu serumla beslendi ,sinirler için kortizon tedavisi yapıldı.15 günlük tedaviye yanıt verip vermeme durumu maalesef olumsuz oldu ve yağmur felç kaldı.
Fakat biz pes etmeyeceğiz asla ,sinir besleyici vitamin ,kas güçlendirici ilaçlarla,masajla vb elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz Nisan nasıl 1 sene sonra yürüdü ise Yağmur da yürür diyorum mucizelere inanırım.
Yağmur için benoxol tb,glucosamin tb,neurotropin ihtiyacı her zaman var.Ama en önemlisi yatak yaraları oluşmasın diye yumuşak yatak.
Tedavisi devam ederken de kullanabileceği moralini düzeltecek yürüteç .
Yağmur için bir şeyler yapmak istiyorum diyorsanız